Kripto Haberleri

Analist, Ekim’de İzlenecek 5 Altcoin’i Açıkladı: Boğa İzleri Var!

Analist, Ekim’de İzlenecek 5 Altcoin’i Açıkladı: Boğa İzleri Var!, kripto para takipçileri için Analist, Ekim’de İzlenecek 5 Altcoin’i Açıkladı: Boğa İzleri Var! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Analist, Ekim’de İzlenecek 5 Altcoin’i Açıkladı: Boğa İzleri Var! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Analist, Ekim’de İzlenecek 5 Altcoin’i Açıkladı: Boğa İzleri Var!

Popüler kripto analisti Paul Barron, bir aylık ispatlanmış rekor düzeylere sahip Ekim ayında izlenebileceğini düşündüğü en iyi 5 altcoin projesini paylaşımı yaptı. Listede Cardano ve Solana büyük altcoin’lerin yanında, yeni ortaklıklara imza atanlarda var. İlk sırayla başlayalım…

Altcoin Solana daha fazlası için geri dönebilir

Paul Barron göre, Solana sistemindeki projelerin bunun yanında Solana’nın kendisi de son mainnet sorunu sebebiyle aşağı doğru ilerliyor. Analist, bunun daha fazla Solana biriktirmek yahut bir giriş noktası bulmak ve SOL oyuna geri dönene kadar beklemek için iyi bir zaman olduğunu düşünüyor:

Solona ile şimdi ve Kasım içinde iki şey olacak. İlk şey, bireylerin bu mainnet sorunu ile ilgili kısa süreli bir belleği olacak. İkincisi ise Solana’yı tam bir düzeltme içinde göreceğiz. Şu anda 140’larda, olabileceken Solana’nın 130’a düştüğünü göreceğiz. Ve bence bu, yeniden giriş noktası gördüğümüz fırsat.

Ekim'de İzlenecek 5 Altcoin Projesi:

Ayrıca analist, son gerilemeye rağmen Solana vadeli işlem piyasalarının toplam açık pozisyonunun iki ayda %640 artışla 1 milyar dolar olduğunu ekliyor:

Bu rakam Solana’nın türev piyasasını Bitcoin ve Ether’in ardından üçüncü en büyük pazar yapıyor. Bu veriler, yatırımcıların ekosisteme olan ilgisini doğruluyor.

Altcoin projesi Fantom, bu ortaklıklarla patlayabilir:

“Ethereum katili” olarak adlandırılan en son altcoin projelerinden olan Fantom (FTM), analistin listesinde ikinci sırada yer alıyor. Barron’un dediği gibi, Fantom, Abu Dabi’deki Fantom Developer’ın Ekim ayı sonlarında yakında zamanda piyasaya çıkması sebebiyle patlama yaşayabilir:

Fantom ve Keynote, 4 günlük konferans yolculuğumuz boyunca her uzmanlık düzeysinden geliştiricileri, Fantom’un kıymetli ortaklarından bazılarını eğitmek, yenilikleri teşvik etmek ve güven oluşturmak için keşfetmeye ve öğrenmeye davet ediyor.

altcoin

Bunun yanı sıra Barron, 2013’ten beri Keynote’un Kuzey Amerika Bitcoin Konferansı ve Dünya Blockchain Forumu gibi Blockchain bölgesindeki en büyük ve en uzun süredir devam eden konferanslardan başarıyla sorumluluk üstüne aldığıni ekliyor.

Cardano (ADA)

Cardano (ADA), Barron’un yatırımcılara potansiyel bir giriş noktasına geri dönmelerini tavsiye ettiği bir başka altcoin projesidir:

Cardano şu anda biraz sönük durumda, biraz daha düşüş görmeye devam edebilir. Bu, içeri girip çantalarınızı Cardano’ya paketlemeye başlamak için iyi bir zaman olabilir. Cardano için düşen hissi hala burada, gözlemleyebilirsiniz. Yeşili satan kırmızıları almak için her zaman dile getirdiğim şey. Bu, hala büyük bir hayranı olduğum projelerden biri.

altcoin

Avalance (AVAX) dayanıklı ve iddialı

Analist, Eylül ve Ekim’in özel menkul kıymetler, ilk dava teklifleri DEX’ler, sentetikler, stablecoin’ler, tahmin piyasaları ve daha bi hayli fazla Avalanche Platformunun mainnet lansmanından bu yana yoğun aylar olduğunu dile getiriyor.

AVAX, Çin Evergrande temerrüt durumuyla alakalı baskılara ve Çinli düzenleyicilerin ülkede kripto ticareti yasağını öneren yorumlarına rağmen bi hayli dayanıklı olduğunu ispatladı. Bu dayanıklılık ve büyük özel yatırımlar olumlu işaretler; Avalanche Blockchain ve AVAX etrafında gerçek bir heyecan inşa edildiğini öne sürüyor.

Ekim'de İzlenecek 5 Altcoin Projesi:

Audius (AUDIO), sanatçılarla destekliyor

Listenin sonuncusu Audius (AUDIO) oluyor. Proje, büyük vızıltıların tadını çıkarıyor. Altı milyon aylık kullanıcısıyla Audius, dünya çapındaki tahmini 445 milyon müzik akışı abonesinin %2’sinden daha azını temsil ediyor. Analiste göre, merkezi olmayan müzik akışı hizmeti Audius kısa süre önce Katy Perry, Nas, The Chainsmokers, Jason Derulo ve Pusha T dahil olmak üzere müzik dünyasındaki bazı büyük isimlerin yatırımlarını içeren 5 milyon dolarlık bir finansman turunu açıkladı. Giriş fiyatı yönünden Paul Barron, giriş için 1.29 doları bekliyor.

Ekim'de İzlenecek 5 Altcoin Projesi:

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu