Kripto Haberleri

Analist, Fırlamaya Hazır 2 Altcoin’in İsmini Verdi!

Analist, Fırlamaya Hazır 2 Altcoin’in İsmini Verdi!, kripto para takipçileri için Analist, Fırlamaya Hazır 2 Altcoin’in İsmini Verdi! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Analist, Fırlamaya Hazır 2 Altcoin’in İsmini Verdi! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Analist, Fırlamaya Hazır 2 Altcoin’in İsmini Verdi!

Geniş çapta takip edilen bir kripto analisti, Solana (SOL) ve bir diğer altcoin projesinin kendilerini fırlamaya hazır olduğunu dile getiriyor. Analiste göre altcoin’lerin bunu başarabilecek yeterli temel ve teknik desteği yer alıyor. Gelin, altcoin’lere dair son haberlere ve analistin fiyat tahminlerine göz atalım.

Analist Solana’nın RSI verilerini yorumluyor

Yeni bir videoda, InvestAnswers sunucusu 385.000 abonesine SOL’un göreceli güç endeksinin (RSI) bir satın alma sinyali vermeye yaklaştığını dile getiriyor:

Solana grafiğine bakarak, RSI’nin çok daha çekici olduğunu gözlemleyebilirsiniz, sıcak değil, aşırı alım değil, bu iyi bir şey. Aşırı alımdan ziyade aşırı satıma yaklaşıyor.

Analist RSI analizlerine şunlarla sürdürmekte:

Belirtmek istediğim diğer şey, 50 günlük MA’da biraz direnç gösterdiğimiz gerçeği, fakat burada da bir sıkıştırma var ve trend pek öyle gözükmüyor. Şu anda SOL, fakat fiyatlandırma eyleminin birlikte sıkıştırılma şekline baktığınızda bir sonuç vermeli.

InvestAnswers sunucusu, SOL patlamaya hazır olduğunu düşünse de, temkinli davranacağını belirtiyor:

Piyasa biraz toparlandığında. Unutulmaması gereken diğer mühim bir şey de, pozitif olan 0.382 FIB düzeysine yaklaşmamış olmamızdır, ama üç veya dört gün önce olduğumuz yere geri döndüğümüzü unutmayın.

Analist DeFi altcoin protokolü Aave’ye işaret ediyor

Kriptosite.com olarak aktardığımız üzere, gerçek dünya varlıklarının DeFi protokollerine bağlanmasını sağlayan bir platform olan Centrifuge (CFG), RWA Pazarını başlatmak için DeFi altcoin projesi Aave ile işbirliği yaptığını açıkladı. Analiste göre bu gelişme altcoin için bir yükseliş katalizörü görevi görebilir:

AAVE birkaç gün içinde 160 dolardan 320 dolara iki kat yükseldi, fakat satıldı. İnsanlar bir süredir yarışlara kapalı bulunacağını düşünerek çok heyecanlandılar ama bence en son haberlerle 300 dolardan 360 dolara geri dönecek.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu