Kripto Haberleri

Analist: Haftaya Altın Fiyatı, Bu Seviyeleri Kırabilir!

Analist: Haftaya Altın Fiyatı, Bu Seviyeleri Kırabilir!, kripto para takipçileri için Analist: Haftaya Altın Fiyatı, Bu Seviyeleri Kırabilir! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Analist: Haftaya Altın Fiyatı, Bu Seviyeleri Kırabilir! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Analist: Haftaya Altın Fiyatı, Bu Seviyeleri Kırabilir!

Altın fiyatı hafta boyunca ilk etapta düştü, fakat 1.820 dolarlık kısa vadeli engelin aşılmasıyla yeniden hayat belirtileri göstermeye başladı. Piyasa analisti Christopher Lewis, altın fiyatı teknik görüntüsü analiz ediyor. Biz de Kriptosite.com olarak analizlerini okuyucularımız için bir araya getirdik.

“Altın fiyatı için bu düzeylere ulaşmak zaman meselesi”

Analist Christopher Lewis’e göre 50 haftalık EMA dinamik destek sundu, fakat şu anda bu haftalık mum çubuğuyla alakalı enteresan olan şey, günlük grafiklerde bariz bir engel olan 1.820 dolar düzeysinin üzerinde kapanması. Bu nedenle analist, piyasanın yükselmeye devam etmesinin, belki 1.850 dolar düzeysine, hatta olabileceken 1.875 dolar düzeysine ulaşmasının olabileceken yalnızca bir zaman meselesi olduğunu düşünüyor. Christopher Lewis, şu değerlendirmeyi yapıyor:

Bu grafiğe bakıldığında, gerçek şu ki, alıcılar baskı oluşturmaya başladı ve bence mühim bir takip elde etmemizin olabileceken yalnızca bir zaman meselesi olduğunu düşünüyorum.

Altın fiyatı

“Altında, en az 1.775 dolar düzeysine kadar bolca destek var” diyen analist, her ne kadar biraz düştüğünde çok fazla esneklik görülse de, bunun mantıklı geldiğini ve bu noktadan sonra izleyeceğini dile getiriyor. Christopher Lewis’e göre, traderlar Ocak ayını başlatırken defterlerinde çalışmak için parayı geri koydukça, bu ilk gidecekleri yerlerden biri olabilir. Analist, piyasanın geleceğine ilişkin olarak şu yorumu yapıyor:

1.820 dolar düzeysinin üzerinde kapatmış olmamız, kesinlikle belli bir miktar dikkat çekmiş olacak. Bu nedenle hemen hemen hemen bir miktar takip almamızın daha mantıklı olduğunu düşünüyorum. Bu piyasayı açığa çıkarmakla ilgilenmiyorum, en azından üç hafta önceki mum çubuğunun altına düşene kadar.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu