Kripto Haberleri

Analist İddialı: Dogecoin Bu Seviyelere Zıplayabilir!

Analist İddialı: Dogecoin Bu Seviyelere Zıplayabilir!, kripto para takipçileri için Analist İddialı: Dogecoin Bu Seviyelere Zıplayabilir! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Analist İddialı: Dogecoin Bu Seviyelere Zıplayabilir! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Analist İddialı: Dogecoin Bu Seviyelere Zıplayabilir!

Dogecoin büyük bir lansmana hazırlanıyor, analiste göre DOGE %75’lik bir ralli yapacak. Doge fiyatı 0,20 dolara döndükten sonra büyük bir fiyat artışına hazırlanıyor. Analist Jonathan Morgan’a göre, boğa ayrışması mevcut, bu da aşağı yönlü bir hareketin sona ereceğini gösteriyor. Açıklamalar Kriptosite.com’da.

Efsanevi Analist: Bu Altcoin'de Boğa Koşusu Bekliyorum!

Dogecoin (DOGE)’in 0.15 dolar değer alanının altında kapanmaması lazım

Doge fiyatı, Aralık ayının başından beri yaptığı bir şey olan bir kapitülasyon bölgesinin üst sınırlarında işlem görmeye sürdürmekte. Dogecoin’in fiyat hareketinin aşağı yönlü doğasına rağmen, ayılar DOGE’yi aşağı çekemediler yahut bu hususta isteksizler. Dogecoin fiyatının 0,35 dolara artması için 0,20 dolara ulaşması gerekiyor. Analiste göre, Dogecoin fiyatının, 2021’in başlarında yaşadığı fiyat hareketini tekrarlayacağını görebilecek iki ana konusu var. İlki, 0.20 dolarlık varsayımsal bir uzun giriş, 0.18 dolarda stop loss ve 0.35 dolarlık kar hedefi. Bu işlem seçeneği iki amacı tamamlayacaktır. İlk olarak, bir çift tepenin üzerindeki kopuşu onaylayacaktır. İkincisi ve en mühimsi, mevcut ayı piyasası trend çizgisini geçtikten sonra Dogecoin’i tekrar boğa piyasasına dönüştürecektir. Dogecoin fiyatı girişten önce 0.155 dolara dönerse varsayımsal uzun kurulum geçersiz olur. Bunun yanında, 0.155 dolara bir düşüş meydana gelirse, olası bir hareket ve 0.09 dolar değer alanına ani bir düşüş ile şüphesiz bir kapitülasyon hareketi ufukta görünüyor.

Bunun yanında, Dogecoin daha aşağı hareket ederek kötü görünümlü bir ayı tuzağı geliştirebilir. Dogecoin 0.15 dolara düşerse, bir Boğa Shakeout kurulumu gerçekleşir. Boğa Sarsıntısı, düşüş trendlerini ve düzeltici hareketleri sonlandıran nadir ve kuvvetli bir geri dönüş formasyonudur. Muhtemel bir kurulumun uygun olmasını sağlamak maksadıyla bu hareketin onaylanması gerekecektir.

Uzmanlar: Bu Altcoin Zirveleri Görebilir!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu