Kripto Haberleri

Analist, Mart ve Haziran İçin Bitcoin Tahminlerini Paylaştı!

Analist, Mart ve Haziran İçin Bitcoin Tahminlerini Paylaştı!, kripto para takipçileri için Analist, Mart ve Haziran İçin Bitcoin Tahminlerini Paylaştı! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Analist, Mart ve Haziran İçin Bitcoin Tahminlerini Paylaştı! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Analist, Mart ve Haziran İçin Bitcoin Tahminlerini Paylaştı!

Analistten 2022’nin ilk yarısı için büyük Bitcoin fiyat tahmini geldi. Yaygın olarak takip edilen bir kripto analisti, Bitcoin (BTC) fiyatının bu seneın ilk yarısında fırlayacağını tahmin ediyor. Yeni bir videoda, InvestAnswers sunucusu 388.000 YouTube abonesine Bitcoin’in 2022 Mart ve Haziran ayları içinde gerçekleşmesi gereken büyük bir ralli için geciktiğini dile getirdi. Açıklamalar Kriptosite.com’da.

Bu Borsalara Bitcoin Akarken Bunlardan Hızla Kaçıyor!

Bitcoin rallisi tahmini

2022 senesinin ilk yarısında büyük bir BTC rallisi öngören analistin bu konu ile ilgiliki  açıklamaları şu biçimde başlıyor:

Bu boğa koşusu sırasında her zaman 98.000 dolarlık Bitcoin’e ulaşacağımızı söylemiştim, [ama] bu kadar gecikeceğini bilmiyordum. Çin yasağı ve 11 hafta boyunca durgunluk içinde, ardından korkunç bir Eylül. Aralık [bunun bunun yanında] biraz berbat geçti. Her nasılsa, [Aralık] başından beri 47.000 dolar ile mıknatıs topu oynuyoruz. Hala tam anlamıyla 47.073 dolardayız. Şimdi bu 98.000 dolara ulaşacağımıza inanıyorum… Benimseme, zincir üstü ölçümler gibi şeylere baktığımda, büyük para ilk çeyrekte geliyor. Ve ikiye katlamak Bitcoin için hiçbir şey değil… gördüğüm şu: Mart veya Haziran sonunda bir ara…

Anthony Pompliano Şaşırttı: Bu Gelişme Bitcoin’i Patlatabilir!

Daha sonra sunucu, daha fazla yatırımcının MicroStrategy CEO’su Michael Saylor aracılığıyla tespit edilen standardı takip etmeye ve BTC’yi büyük miktarlarda satın almaya ve tutmaya başlayacağını tahmin ediyor. Analist şöyle diyor:

MicroStrategy, tüm BTC arzının %1’ine sahip olma hedefinden 15.000 [BTC] uzakta. Daha fazla yatırımcı takip edecek. Sürünüyorlar. Henüz onlardan haber alamadık, fakat 2022’de özellikle bu fiyat istikrarı ile çok daha yükseksı takip edecek. Neredeyse eskisi kadar değişken değil.

Bitcoin, SHIB ve DOGE Düşüyor: Bu 3 Altcoin ise Patladı!

BTC, yazı yazarken 47.741 dolardan el değiştiriyor ve bu, 30 günün en yüksek düzeysi olan 56.522 dolardan yüzde 15.5 düşüşte.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu