Kripto Haberleri

Analist “Patlamaya Yakın” Dedi ve SHIB Tahminini Paylaştı!

Analist “Patlamaya Yakın” Dedi ve SHIB Tahminini Paylaştı!, kripto para takipçileri için Analist “Patlamaya Yakın” Dedi ve SHIB Tahminini Paylaştı! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Analist “Patlamaya Yakın” Dedi ve SHIB Tahminini Paylaştı! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Analist “Patlamaya Yakın” Dedi ve SHIB Tahminini Paylaştı!

Analiste Akash Girimath’a göre, Shiba Inu (SHIB) fiyatı, boğa bayrağının üst trend çizgisinin üzerinde konsolide oluyor ve bu da birikimi gösteriyor. Analiste göre, bu yatay hareketten bir kopuş, 0.00019700 dolara patlayıcı bir yükseliş trendiyle sonuçlanacak. Kriptosite.com olarak şimdi detaylara bakıyoruz.

SHIB patlamaya yakın mı?

Shiba Inu fiyatı, 28 Ekim’de tüm zamanların en yüksek düzeysine ulaştığından beri konsolide oluyor. Analiste göre, Shiba Inu fiyatı, boğa bayrağı olarak anılan bir devam modelinden çıktı, fakat patlayıcı bir hamle başlatmak için alıcıların yeniden canlanmasını bekliyor. 23 Ekim’den 28 Ekim’e kadar SHIB, 0.00008850 dolarda yeni bir zirve oluşturmak için %219 oranında ralli yaptı.

Bu teknik oluşum, bayrak direği yüksekliğinin 0,00006220 dolardan kırılma noktasına eklenmesiyle elde edilen %219’luk bir artışla 0,00019700 ABD dolarına ulaşacağını tahmin ediyor. Shiba Inu fiyatı 9 Kasım’da bayrağın üst trend çizgisini kırmasına rağmen, oynaklıktan yoksun. Analiste göre bu konsolidasyon, SHIB bir sıfır daha yemeden önce sunduğu son alım bölgesi olarak kabul edilebilir. Bu nedenle, analiste göre, Shiba Inu fiyatını 0.00006490 doların üzerinde belirleyici bir dört saatlik mum çubuğu oluşturmaya iten alım baskısındaki potansiyel bir artış, yükselişin başladığını teyit edecektir. Bunun yanında, ekstra emin olmak isteyen yatırımcılar için, Shiba Inu fiyatı 0.00008590 doların üzerinde daha yüksek bir değer ürettikten sonra ikincil onay gelir.

SHIB/USDT 4-hour chart

Shiba Inu yükselemezse

Bunun yanı sıra, Shiba Inu fiyatı güç toplayamazsa ve daha yüksek kırılırsa, bu satın alma baskısının kuruduğunu gösterir. Böyle bir durumda, SHIB aşağı inebilir ve 0,00003280 ABD Doları ile 0,00004460 ABD Doları içinde değişen talep bölgesini yeniden test edebilir. Bunun yanında, analiste göre 0,00004460 doların altına yakın bir günlük mum çubuğu, boğa bayrağının Shiba Inu fiyatı için yükseliş tezini geçersiz kılacaktır.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu