Kripto Haberleri

Analistten DOGE Tahmini: Mükemmel Fırtına Yaklaşıyor!

Analistten DOGE Tahmini: Mükemmel Fırtına Yaklaşıyor!, kripto para takipçileri için Analistten DOGE Tahmini: Mükemmel Fırtına Yaklaşıyor! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Analistten DOGE Tahmini: Mükemmel Fırtına Yaklaşıyor! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Analistten DOGE Tahmini: Mükemmel Fırtına Yaklaşıyor!

Analist Ekta Mourya, Dogecoin (DOGE)’in geçen sene üç defa zorlandığı 1.704 dolar düzeysinde trader’lerin satış baskısı kurabileceğini düşünüyor. Lakin olumlu haberler, kurucu ortak Bill Markus’un tüm büyük madenci ve node’lerin 1.14.4 sürümüne geçmesiyle işlem fiyatlarınin düşeceğini açıklamasıyla geldi. Ayrıca, Dogecoin Twitter’da en fazla sözü edilen 10 kripto para içinde ve meme coin’in sosyal hakimiyeti tekrar artıyor. AMC’nin bir ödeme yöntemi olarak DOGE’yi benimsemesi de pozitif bir atmosfer oluşturdu. Trader’ler şimdi işlem fiyatlarınde bir düşüş ve DOGE fiyatında bir toparlanma bekliyor. Güncellemenin detaylarına ve uzman kişilerın fiyat tahminlerine göz atıyoruz…

Dogecoin güncellemesi analiste göre kopuşu destekleyebilir

Dogecoin’in yazılım çekirdeği geçtiğimiz ay boyunca düzenli olarak güncellendi. Ağustos ayında, performansı yükseltmek ve fiyatları düşürmek için Dogecoin Core’un yeni bir sürümü olan v1.14.4 yayınlandı. Önerilen güncelleme, tüm node operatörleri aracılığıyla yüklenmedi. Kurulumla, DOGE ağının önümüzdeki zamanlarda işlem fiyatlarınin düşmesi bekleniyor. Dogecoin’in kurucu ortağı Billy Markus, son haftalarda bununla alakalı şu tweet’i attı: 

Tüm 1.14.3 node’leri lütfen 1.14.4’e güncelleyin ve varsayılan olarak düşük fiyatları serbest bırakabiliriz!

Dogecoin v1.14.4 güncellemesinden sonra bunlar bekleniyor

Tüm büyük madenciler en son sürüme geçtiğinde, işlem fiyatının geçiş için 1000 kat ve madencilik için 100 kat azalması bekleniyor. Bu, DOGE için önerilen ücreti düşürmeye yönelik ilk adımdır, bunu başka bir ağ uyarlamasının takip etmesi bekleniyor. Ayrıca, ekosistemindeki düzenli güncellemelerle Dogecoin’in işlevselliği artıyor. Ocak 2020’de hemen hemen 600 kullanıcı DOGE ödemelerini kabul etti , o zamandan bu yana sayı 1704’e yükseldi. 

DOGE Milyoneri Büyük Kaybetti: Dogecoin'in Suçu Değil!

Dogecoin’in git gide artan kabul ve benimsenmesi, git gide artan sosyal hakimiyetinden daha da belirgin hale geliyor. Geçen hafta DOGE, Twitter’da “en fazla sözü edilen ilk 10 kripto para birimi” içinde yer aldı. Sosyal medya üzerindeki artışı, analist Mourya’ya göre DOGE fiyatında bir ralliyi tetikleyebilir. Lakin analistler, DOGE’nin toparlanmasını beklerken, fiyatı kilit direnç düzeysinde reddedilmesinden sonra zorlanıyor.

Analistler DOGE için neler dile getiriyor?

Bir kripto para birimi analisti ve trader @venturefounder, en büyük meme coin olan DOGE’nin bile hakimiyetini kaybettiği görüşünde. Analist, Shiba-Inu temalı kripto para biriminin fiyatında bir artış manasına gelen bir sonraki “müthiş fırtına” öncesinde bir bekleme olduğunu tahmin ediyor. 23 Eylül tarihli analizleri şunlardı:

Bu grafik (aşağıda), meme coin’lerin Mayıs 2021’deki çöküşten bu yana önemini yitirdiğini gösteriyor. En dayanıklı meme coin DOGE bile, zirvede %3.3’ten bugün %1.5’e çıkarak hakimiyetini kaybediyor. Belki bir gün meme coin’ler geri dönüş yapacak, fakat bir sonraki müthiş fırtına için uzun süre beklemek zorunda kalabilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu