Kripto Haberleri

Analistten Korkutan DOGE, SHIB ve Altcoin Tahminleri: 2022’de…

Analistten Korkutan DOGE, SHIB ve Altcoin Tahminleri: 2022’de…, kripto para takipçileri için Analistten Korkutan DOGE, SHIB ve Altcoin Tahminleri: 2022’de… ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Analistten Korkutan DOGE, SHIB ve Altcoin Tahminleri: 2022’de… başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Analistten Korkutan DOGE, SHIB ve Altcoin Tahminleri: 2022’de…

IG Group’un yan kuruluşu DailyFX’in kıdemli döviz stratejisti Christopher Vecchio, kısa süre önce Shiba Inu (SHIB) ve Dogecoin’in (DOGE) 2022 yılını iyi geçirmesi durumunda çok şaşıracağını dile getirdi. İşte detaylar…

Analist, DOGE ve SHIB’in iyi bir yıl geçireceğini düşünmüyor

Kriptosite.com olarak da açıkladığimiz üzere 2021 yılına ismini duyuran meme coin’lerin başında DOGE ve SHIB geldi. Lakin DailyFX’in stratejisti Christopher Vecchio, yalnızca Elon Musk’ın bu paraları Twitter’da “pumplayarak” kurtarabileceğine inanıyor:

Eğer Dogecoin ve Shiba Inu, Elon Musk gibi biri Twitter’da pumplamadan iyi bir yıl geçirirse çok şaşırırım.

Hedge Fon Efsanesinden Altın, DOGE, BTC ve Altcoin Tahminleri!

Vecchio, Bitcoin hususunda da düşüşte olsa da, BTC’nin en az etkilenen kripto para birimi bulunacağına inanıyor. Lakin analist, altcoin’ler ve meme coin’lerin “daha derin” kayıplar göreceğini tahmin ediyor. Vecchio, öncü kripto para biriminin tahmin edilen 100.000 dolarlık hedefe ulaşamamasının ardından Bitcoin’in daha kapsamlı kripto pazarıyla birlikte “bir inanç krizi” yaşadığını da ekliyor. 100.000 dolarlık BTC tahmini; Fundstrat’ın analisti Tom Lee, stok-akış modelinin yaratıcısı PlanB ve çok daha yüksek kişiden gelmişti. Analist bunun bunun yanında, aktif cüzdan sayısı ile birlikte zincir içi işlemlerin düştüğüne de işaret ediyor.  

Vecchio, 2021’in teşvik yönünden “başarılı bir yıl” olduğunu iddia ediyor, fakat bu sene her şeyin mühim ölçüde farklı olmasını bekliyor. ABD Federal Rezerv’i de faiz oranlarını yükseltmenin eşiğinde. En son analist, risk dürtülerinin düşmeye başlayabileceğine gözleri üstüne topluyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu