Kripto Haberleri

Anthony Pompliano Şaşırttı: Bu Gelişme Bitcoin’i Patlatabilir!

Anthony Pompliano Şaşırttı: Bu Gelişme Bitcoin’i Patlatabilir!, kripto para takipçileri için Anthony Pompliano Şaşırttı: Bu Gelişme Bitcoin’i Patlatabilir! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Anthony Pompliano Şaşırttı: Bu Gelişme Bitcoin’i Patlatabilir! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Anthony Pompliano Şaşırttı: Bu Gelişme Bitcoin’i Patlatabilir!

Bitcoin boğası Anthony Pompliano, mühim tahminlerde yer alıyor. Anthony Pompliano, 2022’de daha yüksek faiz oranlarının BTC fiyatı üzerinde ilk etapta bir çok analistin varsaydığından değişik bir etkisi olabileceğini dile getiriyor. Kriptosite.com olarak, detayları siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik, birlikte konuyu gözlemleyelim…

Anthony Pompliano: Bitcoin ve 10 yıllık ABD Hazine bonoları ilişkili olabilir!

Morgan Creek Digital’in kurucu ortağı Anthony Pompliano, yeni bir röportajda CNBC’ye BTC’nin potansiyel olarak beklenmedik bir göstergeyle ilişkili olabileceğini dile getirdi. Anthony Pompliano konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Şu anda gördüğüm başka bir şey var ve halen yeterli veriye sahip olduğumuzu düşünmüyorum. Lakin son birkaç hafta içinde birkaç analistin Bitcoin fiyatının ve 10 yıllık ABD Hazine bonolarının ilişkisini izlediğini gördüm.

Haftalık Bitcoin Fiyatı Tahmini: Bu Seviyeleri Bilave edin!

Yatırımcılar, yatırımcı hassaslığını ve risk iştahını ölçmek için 10 yıllık Hazine tahvillerinin getirisini takip ediyor. Artan getiriler, yatırımcılar daha yüksek getiri sağlayan daha yüksek riskli varlıkları seçtikçe piyasa güvenini gösterir. Bunun yanı sıra, düşen getiriler, yatırımcılar sermayelerini korumak için Hazine’ye kaçarken piyasanın temkinli olduğunu gösteriyor.

Anthony Pompliano: FED’in bu konusu Bitcoin’i patlatabilir…

Federal Rezerv yetkilileri bir önceki günlerde enflasyonla mücadele için varlık alımlarını azaltmayı ve gelecek yıl faiz oranlarını artırmayı planladıklarını dile getirdi. Pompliano, 10 yıllık Hazine tahvil getirileri ile Bitcoin içindeki korelasyon devam ederse, böyle bir politikanın Bitcoin için iyimser olabileceğini belirtiyor. Anthony Pompliano konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Yani şimdi en riskli varlıkların, faiz oranları yükseldikçe, riskli varlıkların gerçekten satıldığını görmemiz gerektiğini düşünüyor olabilirsiniz, değil mi? 1999 Dot Com balonuna geri dönerseniz, bir çok kişi faiz oranlarının balonun patlamasında kilit faktör olduğuna işaret edecektir. Lakin Bitcoin gerçekten (10 yıllık Hazine getiriş) ile birlikte ticaret yapıyorsa, yine daha fazla veriye ihtiyacımız var… Bu gerçekse, çılgın bir biçimde, faiz oranlarındaki artışlar Bitcoin için iyimser olabilir.

Bitcoin Fiyatı, Bu Seviyelere Düşebilir!

Uzman: Gördüğüm şeylerden biri, 18 aylık sürenin uzayabileceği…

Pompliano, geçmişteki bazı tahminlerinin gerçekleşmediğini belirtiyor. 2019’da uzman, Bitcoin’in 2021 sonunda 100.000 dolara ulaşacağını tahmin etti ve bu gerçekleşmedi. Anthony Pompliano konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Gördüğüm şeylerden biri, 18 aylık sürenin uzayabileceğidir… Daha önce gördüğümüz 18 aylık boğa piyasalarından daha uzun boğa piyasaları görüyor olabiliriz. Zaman gösterecek. Geriye dönüp bakıldığında 20/20 olurdu. Ama bence bu bakmaya değer bir şey.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu