Gündem

Apple Watch Series 7’nin tasarımını gösteren görseller

Apple Watch Series 7’nin tasarımını gösteren görseller , ekonomi haberleri bölümümüzde Apple Watch Series 7’nin tasarımını gösteren görseller başlıklı haberi siz kıymetli okurlarımız için araştırmaya koyulduk. Apple Watch Series 7’nin tasarımını gösteren görseller  ile alakalı tüm detaylar paylaşımımızda..

Apple Watch Series 7’nin tasarımını gösteren görseller

Apple Watch Series 7'nin tasarımını gösteren görseller

Apple Watch serisi ile akıllı saat pazarından büyük bir pay elde eden Apple, eylül ayında yeni iPhone’larla birlikte Apple Watch Series 7 modeliyle karşımıza çıkacak.

Apple Watch Series 7’nin piyasaya sürülmesine az bir süre kala, güncellenmiş bir tasarımla geleceği söylenen saatlerin yüksek kalitede render görselleri yayınlandı.

TASARIM YENİLENİYOR

Paylaşılan görseller, akıllı saatleriniPhone 12 ve iPad Pro tarzında güncellenmiş bir dizayna ve düz kenarlara sahip yer alacağını gösteriyor.

Ayrıca söz konusu tasarım değişiklikleri,  Apple Watch Series 7 kasalarında 1 mm’lik artışa neden olacak. Kısacası bu sene 40mm ve 44mm versiyonların yerini 41mm ve 45mm modeller alacak.

apple

Düz kenarlı tasarım ve daha büyük bir ekranla karşımıza çıkacak yeni saatler, önceki modellere göre 1,7mm daha ince olacak. Digital Crown ve yandaki fiziksel tuşta ise herhangi bir değişiklik yapılmayacak.

Ayrıca, Apple Watch Series 7’nin arka bölümünde, Series 6 ile aynı sağlık sensörlerine yer verilecek.

Apple, 18 saatlik kullanım zamanını yükseltmek için yeni modellerde daha yüksek kapasiteli bataryalar tercih edecek.

Şirketin yeni işlemcilere geçmesi ile birlikte kasada açılacak boş alan, bataryalar için kullanılacak.

apple watch series 7

apple watch series 7

apple watch series 7

Başa dön tuşu