Gündem

Arka Sokaklar bu hafta var mı, yok mu? Arka Sokaklar 7 Ocak 2022 Cuma neden yok? Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Arka Sokaklar bu hafta var mı, yok mu? Arka Sokaklar 7 Ocak 2022 Cuma neden yok? Yeni bölüm ne zaman yayına girecek?, gündemdeki haberler bölümümüzde Arka Sokaklar bu hafta var mı, yok mu? Arka Sokaklar 7 Ocak 2022 Cuma neden yok? Yeni bölüm ne zaman yayına girecek? konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Arka Sokaklar bu hafta var mı, yok mu? Arka Sokaklar 7 Ocak 2022 Cuma neden yok? Yeni bölüm ne zaman yayına girecek? ile alakalı tüm bilgiler yazımızın detayında..

Arka Sokaklar bu hafta var mı, yok mu? Arka Sokaklar 7 Ocak 2022 Cuma neden yok? Yeni bölüm ne zaman yayına girecek?

Arka Sokaklar bu hafta var mı, yok mu? Uzun seneler Kanal D ekranlarında yayına giren Arka Sokaklar dizisinin yeni bölümünün 7 Ocak 2022 Cuma günü seyirci karşısına çıkıp çıkmayacağı merakla araştırılıyor. Biz de bunun üzerine haberimizin detay kısmında ‘Arka Sokaklar 7 Ocak 2022 Cuma neden yok? Yeni bölüm ne zaman yayına girecek?’ sorularının yanıtına yer verdik…

ARKA SOKAKLAR BU HAFTA VAR MI, YOK MU? ARKA SOKAKLAR 7 OCAK 2022 CUMA NEDEN YOK?

Arka Sokaklar yok mu? sualinin yanıtı araştırılıyor. Zafer Ergin, Şevket Çoruh ve Özgür Ozan, Arka Sokaklar’ın oyuncu ekibinde bulunan yer alıyor. Arka Sokaklar’ın yeni bölüm tarihi merak ediliyor. Arka Sokaklar’ın yeni bölümü bu hafta yayın akışında yer almadı. Arka Sokaklar’ın yeni bölümü bu hafta seyircilerle bulaşmayacak.

Kanal D Arka Sokaklar 609. bölüm full, tek parça izle | Arka Sokaklar son bölüm Youtube izle

YENİ BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Yönetmenliğini Orhan Oğuz’un yaptığı, Erler film imzalı Arka Sokaklar’ın yeni bölümü 14 Ocak 2021 tarihinde ekranlarda bulunacak.

ARKA SOKAKLAR 609. BÖLÜM

Rıza babanın istifa haberi herkesi derinden üzer. Ekibimiz ne yapacağını bilemez haldedir. Rıza baba geri adım atmamakta kararlıdır. Bakanlıktan gelen bir müfettiş emniyeti ziyaret eder. Engin komisere danışacağı mühim bir konu mevcuttur.

Arka Sokaklar bu hafta var mı, yok mu? Arka Sokaklar 7 Ocak 2022 Cuma neden yok? Yeni bölüm ne zaman yayına girecek?

Mesut’un tutuklanma haberi ekibimizin gündemini değiştirir. Mesut’un sorgusuna Savcı Cahit Toprak girecektir. Savcı, ekibimize Mesut’u aklayacak delilleri bulmaları için 24 saat süre tanır; fakat, bu hiç kolay olmayacaktır. Çünkü John, Victoria ve İdil’in planları halen bitmemiştir.

Arka Sokaklar bu hafta var mı, yok mu? Arka Sokaklar 7 Ocak 2022 Cuma neden yok? Yeni bölüm ne zaman yayına girecek?

Hakan ve Arda, eski bir muhbirleri olan Cevdet’i ziyaret edip her şeyin yolunda olup olmadığını kontrol eder. Ertesi gün mahallenin iki esnafı vahşice öldürülür. Bu iki adamın içindeki bağlantıyı çözmeye çalışan ekibimiz muhbirleri Cevdet’i sorgulayınca yeni gelişmeler gün ışığına çıkar.

Başa dön tuşu