Gündem

Aşk Mantık İntikam bugün neden yok 31 Aralık 2021 Cuma ? Aşk Mantık İntikam dizisi yeni bölüm ne zaman? Hangi gün oynuyor?

Aşk Mantık İntikam bugün neden yok 31 Aralık 2021 Cuma ? Aşk Mantık İntikam dizisi yeni bölüm ne zaman? Hangi gün oynuyor?, gündemdeki haberler bölümümüzde Aşk Mantık İntikam bugün neden yok 31 Aralık 2021 Cuma ? Aşk Mantık İntikam dizisi yeni bölüm ne zaman? Hangi gün oynuyor? konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Aşk Mantık İntikam bugün neden yok 31 Aralık 2021 Cuma ? Aşk Mantık İntikam dizisi yeni bölüm ne zaman? Hangi gün oynuyor? ile alakalı tüm bilgiler yazımızın detayında..

Aşk Mantık İntikam bugün neden yok 31 Aralık 2021 Cuma ? Aşk Mantık İntikam dizisi yeni bölüm ne zaman? Hangi gün oynuyor?

Başrollerinde Burcu Özberk ve İlhan Şen’in olduğu Aşk Mantık dizisi her cuma saat 20.00’de başlayan bölüm özetinin ardından saat 21.00’de ekranlara geliyordu. Lakin dizinin paylaşımı yaptığı FOX TV’nin 31 Aralık 2021 Cuma gününün yayın akışında diziye yer verilmedi. Bu nedenle dizinin yayınlanmayacağı kesinlik kazanırken vatandaşlar da Aşk Mantık İntikam bugün neden yok 31 Aralık 2021 Cuma ? Aşk Mantık İntikam dizisi yeni bölüm ne zaman? Hangi gün oynuyor? sorularının yanıtlarını araştırmaya başladılar. 

Aşk Mantık İntikam bugün neden yok 31 Aralık 2021 Cuma ? Aşk Mantık İntikam dizisi yeni bölüm ne zaman? Hangi gün oynuyor?

AŞK MANTIK İNTİKAM BUGÜN NEDEN YOK 31 ARALIK 2021 CUMA ?

Yılbaşı günleri eğlence programları yayına girdiğindan dolayı diziler yayınlanmamaktadır. Ayrıca diziler bu sürede 1 ve ya 2 hafta ara vermektedir. Bu bağlamda Aşk Mantık İntikam dizisi ara verdiği için 31 Aralık 2021 Cuma gününde yayınlanmayacak. Dizinin yayın saatinde FOX TV kanalında Yalancı Sevgilim filmi ekranlara gelecek.

AŞK MANTIK İNTİKAM SON BÖLÜM İZLE

Aşk Mantık İntikam bugün neden yok 31 Aralık 2021 Cuma ? Aşk Mantık İntikam dizisi yeni bölüm ne zaman? Hangi gün oynuyor?

AŞK MANTIK İNTİKAM DİZİSİ YENİ BÖLÜM NE ZAMAN? HANGİ GÜN OYNUYOR?

İki haftalık ara verecek olan Aşk Mantık İntikam dizisi 14 Ocak Cuma günü yeni bölümüyle FOX TV’de ekranda yayınlanacak. Dizinin yeni bölümünde Ozan, Atlas’ın oğlu olduğunu öğrenmesinin ardından Esra ile yüzleşecek. Çınar ve Ozan içinde bir çok olay yaşanacak. 

Aşk Mantık İntikam bugün neden yok 31 Aralık 2021 Cuma ? Aşk Mantık İntikam dizisi yeni bölüm ne zaman? Hangi gün oynuyor?

AŞK MANTIK İNTİKAM DİZİSİ OYUNCULARI

-Burcu Özberk

-İlhan Şen

-Burak Yörük

-Melisa Döngel

-Anıl Altan

-Günay Karacaoğlu

-Zeynep Kankonde

-Süleyman Atanısev

-Mehmet Korhan Fırat

-Sevda Baş

-Ceren Koç

-Birgül Uluso

-Tarık Şerbetçioğlu 

-Mehmet Yılmaz

Aşk Mantık İntikam bugün neden yok 31 Aralık 2021 Cuma ? Aşk Mantık İntikam dizisi yeni bölüm ne zaman? Hangi gün oynuyor?

AŞK MANTIK İNTİKAM DİZİSİNİN HİKAYESİ

‘…ayrılık da sevdaveyahil, çünkü ayrılanlar hala sevgili…’

Bitti dediğimizde biter mi sahiden aşk? Yoksa ikinci bir şansı hak eder mi?

Esra her zamanki sabahlardan birine uyandığını sanırken bir anda Ozan’ın haberleriyle, televizyondaki görüntüsüyle, billboardlardaki kocaman fotoğraflarıyle çevrelenmiş bulur kendini. İki yıl önce boşandığı eski kocası Ozan her yerdedir. Hem de çok değişmiştir. Esra bıraktığında meteliğe kurşun atan Ozan bambaşka biri olmuştur artık. Çok başarılıdır, çok yakışıklıdır ve çok zengindir. Ozan’ın bulduğu sosyal platform uygulaması aracılığıyla yaşamı değişirken Esra yerinde saymıştır. Esra daha bunların şokunu atlatamadan Ozan’la yüz yüze gelir. Lakin eskiden Esra’yı canını verecek kadar seven Ozan yoktur artık karşısında. Soğuk, kibirli, Esra’ya öfke dolu bir kişidir karşısındaki.

Bu karşılaşma ikisinin de bitti sandıkları duygularını harekete geçirir. İşin enteresanı ikisi de bambaşka şeyler hatırlar evliliklerini düşününce. Esra için evlilik demek güvenli bir sığınak demektir.  Babasının maceraperest ticaret yaşamı yüzünden iflaslarla, hacizlerle dolu bir çocukluk geçiren Esra, babasına çok aşık olan annesinin bu aileyi ayakta tutmak için ne kadar uğraştığına tanık olmuştur. Aşk buysa ben yokum diye düşünen Esra, kendisini çok seven, güvendiği biriyle evlenmeyi başına koymuştur. Ozan’sa daha ilk görüşte Esra’ya sırılsıklam aşık olmuştur. Esra Ozan’ı görür görmez aradığı birinin o olduğunu anlar ve kısa bir sürede evlenirler. Lakin Ozan’ın hayallerindeki işi yapabilmek için düzenli işinden istifa etmesiyle Esra’nın güvenli sandığı liman bir anda yerle bir olur. Ozan’ın yaratıcı fikirlerine bir türlü yatırımcı bulamaması yüzünden evin geçimi tamamen Esra’ya kalır. Esra kirayı ve faturaları ödeyebilmek için birkaç işte birden çalışmaya başlar. Annesi gibi olmamak için mantık evliliği yapan Esra annesinden beter bir hale düşmüştür. Bir süre evliliklerini ayakta tutabilmek için çabalasa da sonunda pes eder. Ama aslında her ikisi için de ayrılık nedenleri göründüğü gibi değildir.

Karşılaştıkları günün akşamında Esra arkadaşı Zeyno’ya geçmişte yaşadıkları için Ozan’dan bir özür beklediğini söylerken, Ozan yardımcısı Musa’ya Esra’nın onu zamanında nasıl da basit bir şekilde gözden çıkardığını öfkeyle anlatır. Lakin ikisinin de farkında olmadığı şey birbirlerini gördüklerinde ne kadar etkilendikleridir.

Ertesi gün Ozan’dan gelen telefonla Ozan’ın geçmişte yaşattıkları için özür dileyeceğini ve barışmak isteyeceğini zanneden Esra giyinip süslenip Ozan’ın ofisine gider. Lakin Ozan’ın niyeti bambaşkadır. Boşanırken parası olmadığı için Esra’ya nafaka verememiş olan Ozan içi para dolu bir zarf çıkarıp Esra’nın önüne koyar. Asıl niyeti para için kendisini terk ettiğini düşündüğü Esra’ya iyi bir ders verip canını yakmaktır. Aşağılanmak için çağırıldığını anlayan Esra zarfı yırtıp atar ve Ozan’a eskisinden daha da çok öfkelenerek ayrılır yanından.

Şimdi kırılan gururunu tamir etme sırası Esra’dadır. Ozan’ın şirketinin stajyer ilanını gören Esra planını yapar. İlana başvurup Ozan’ın şirketine girecek ve fakat Ozan eskisi gibi kendisine tekrar aşık olup ayaklarına kapandığı zaman onun yaşamından çıkacaktır.

Tabii Esra’nın planını gerçekleştirmesi kolay olmaz. Esra’nın başvurusunu çöpe atan Ozan onu asla etrafında görmek istemediğini söyler. Esra ise Ozan’ı nereden vuracağını çok iyi biliyordur. ‘Bana tekrar aşık olmaktan korkuyorsun. Korkmasaydın alırdın beni işe.’ der. Esra’ya korkmadığını ispat etmek isteyen Ozan Esra’nın restini görür ve onu işe alır. Esra stajyer olarak girdiği şirkette Ozan’ın kendisini gördükçe etkileneceğini ve kısa bir sürede yelkenleri indirip Esra’ya tekrar aşık bulunacağını sanmaktadır. Lakin Ozan çok değişmiştir. İşler sandığı kadar kolay ilerlemeyecektir.  

Başa dön tuşu