Gündem

Atatürk’ü hedef alan öğretim üyesinin odası basıldı, tekme tokat dayak yedi!

Atatürk’ü hedef alan öğretim üyesinin odası basıldı, tekme tokat dayak yedi!, gündemdeki haberler bölümümüzde Atatürk’ü hedef alan öğretim üyesinin odası basıldı, tekme tokat dayak yedi! konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Atatürk’ü hedef alan öğretim üyesinin odası basıldı, tekme tokat dayak yedi! ile alakalı tüm bilgiler yazımızın detayında..

Atatürk’ü hedef alan öğretim üyesinin odası basıldı, tekme tokat dayak yedi!

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının 83. senesinde, bugün saatler 09.05’i gösterdiği anlarda hayat durdu. Sirenler çaldı, duygusal anlar yaşandı. Vefatının 83. yıldönümünde Atamız için evlatları yas tutarken, Selçuk Üniversitesi İslami İlimler Fakültesi Öğretim Üyesi Hüseyin Gökalp’in, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün tüm yurtta anıldığı bu günde Twitter hesabından 2014 senesinde Boğaziçi Üniversitesi’ndeki Atatürk heykeline yazılan “Doğ ey güneş erit taştan adamı” şiirini paylaşıp, “Doğ ey güneş erit taştan adamı ve kurut taşları diken elleri” notunu ekledi.

selcuk-universitesi-islami-ilimler-6sqi.jpg

BİR GRUP ODASINI BASTI

 

Selçuk Üniversitesi’nde bir grup, İslami İlimler Fakültesi Öğretim Üyesi Hüseyin Gökalp’in odasını bastı. Grup fakültedeki bazı öğrencilere tekme tokat saldırırken, o anlar kameralara yansıdı.

Başa dön tuşu