Gündem

ATV canlı yayın Destan 6. bölüm full, tek parça izle – Destan son bölüm Youtube izle

ATV canlı yayın Destan 6. bölüm full, tek parça izle | Destan son bölüm Youtube izle, gündemdeki haberler bölümümüzde ATV canlı yayın Destan 6. bölüm full, tek parça izle | Destan son bölüm Youtube izle konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. ATV canlı yayın Destan 6. bölüm full, tek parça izle | Destan son bölüm Youtube izle ile alakalı tüm bilgiler yazımızın detayında..

ATV canlı yayın Destan 6. bölüm full, tek parça izle | Destan son bölüm Youtube izle

Son bölümüyle seyirciyi ekrana kilitleyen Destan 6. bölümüyle ATV ekranlarına geliyor. Bir yazgının iki yarısı olan Akkız ve Batuga, iki ayrı yola sürüklenirler. Diziyi kaçırmadan izlemek isteyenler için haberimizin detay kısmında ATV canlı yayın Destan 6. bölüm full, tek parça izle | Destan son bölüm Youtube izle linklerine yer verdik…

ATV CANLI YAYIN DESTAN 6. BÖLÜM FULL, TEK PARÇA İZLE | DESTAN SON BÖLÜM YOUTUBE İZLE

‘Destan’ın altıncı bölümünde Akkız’ın pençe olduğunu bilen Müslüman Arap çocuğu yakalayan Balamir, Batuga ile Kırçiçek’in nişan toyunda çocuğu görülmektedirır ve Alpagu Han’ın direğe yanlış suçluyu astığını davetli tüm boy beylerinin öğrenmesini sağlar. Balamir’in bu hamlesi, Alpagu Han’ı tahtını, Akkız’ı ise canını kaybetmekle yüz yüze getirir.

ATV canlı yayın Destan 6. bölüm full, tek parça izle | Destan son bölüm Youtube izle

Alpagu tahtını sağlama almak için çok akıllıca bir harekette bulunur ama Akkız, Batuga’nın Yaman’a açtırdığı gizli geçitten kaçmak zorunda kalır. Bir yazgının iki yarısı olan Akkız ve Batuga, iki ayrı yola sürüklenirler. Batuga acısını yüreğine gömüp tek başına Kaya’nın akıl oyununa karşı oyun kurarak Müslüman çocuğu kurtarmaya çalışır. Bütün Gök’ün peşinde olduğu Akkız ise Batuga dahil herkesi çok şaşırtan bir harekette bulunur.

DESTAN 6. BÖLÜMCANLI İZLE

ATV CANLI YAYIN DESTAN 6. BÖLÜM FULL, TEK PARÇA İZLE

DESTAN SON BÖLÜM YOUTUBE İZLE

ATV canlı yayın Destan 6. bölüm full, tek parça izle | Destan son bölüm Youtube izle

Başa dön tuşu