Gündem

ATV canlı yayın Kuruluş Osman 70. bölüm full, tek parça izle – Kuruluş Osman 70. bölüm canlı izle

ATV canlı yayın Kuruluş Osman 70. bölüm full, tek parça izle | Kuruluş Osman 70. bölüm canlı izle, gündemdeki haberler bölümümüzde ATV canlı yayın Kuruluş Osman 70. bölüm full, tek parça izle | Kuruluş Osman 70. bölüm canlı izle konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. ATV canlı yayın Kuruluş Osman 70. bölüm full, tek parça izle | Kuruluş Osman 70. bölüm canlı izle ile alakalı tüm bilgiler yazımızın detayında..

ATV canlı yayın Kuruluş Osman 70. bölüm full, tek parça izle | Kuruluş Osman 70. bölüm canlı izle

ATV ekranlarında çarşamba günleri seyirci karşısına çıkan Kuruluş Osman dizisinin yeni bölümü merak ediliyor. Tekfurların Kayı Obası’na sızan gizli ajanı kim? Dizinin yeni bölümünü kaçırmadan izlemek isteyenler için haberimizin detay kısmında ATV canlı yayın Kuruluş Osman 70. bölüm full, tek parça izle | Kuruluş Osman 70. bölüm canlı izle linklerine yer verdik. İyi seyirler…

ATV CANLI YAYIN KURULUŞ OSMAN 70. BÖLÜM FULL, TEK PARÇA İZLE | KURULUŞ OSMAN 70. BÖLÜM CANLI İZLE

‘Kuruluş Osman’ın 70’inci bölümünde Osman Bey’in yaptığı fetih ve tekfurların kervanına el koyması bölgede büyük yankı uyandırırken, tekfurlar gün geçtikçe büyüyen Osman Bey’i ve oğlu Orhan’ı ortadan kaldırmak için hain bir plan yapar. Osman Bey, ticaret hususunda yaşadığı sıkıntıyı ortadan kaldırmak için valiyle görüşmek üzere Nikea’ya gitmeye karar verince tekfurlar da harekete geçer.

ATV canlı yayın Kuruluş Osman 70. bölüm full, tek parça izle | Kuruluş Osman 70. bölüm canlı izle

Bu yolculuğunda Osman Bey’e eşlik etmek isteyen Malhun Hatun, Orhan’ı Bala Hatun’a emanet eder. Osman Bey ve Malhun Hatun’u Nikea yolunda tekfurların kurduğu ölümcül tuzak beklemektedir.Osman Bey’in ortadan kaldırılması ile dünyaya gelecek boşluğu Turgut Alp’in dolduracağını düşünen Mari Kosses ise üzerindeki tesirini yükseltmek için Turgut Alp’le bir araya gelir.

Osman Bey kendisine kurulan tuzakları nasıl alt edecek? Osman Bey’in yokluğunda Kayı Obası tehlike altında mı? Bala Hatun, tekfurların hain planına karşı Orhan’ı koruyabilecek mi? Tekfurların Kayı Obası’na sızan gizli ajanı kim? Katalanlar, tekfurlarla işbirliği yapacak mı? Nikea yolunda Osman Bey’i neler bekliyor? Mari Kosses ve Turgut Alp’in buluşmasında neler yaşanacak?

ATV CANLI YAYIN KURULUŞ OSMAN 70. BÖLÜM FULL, TEK PARÇA İZLE

KURULUŞ OSMAN 70. BÖLÜM CANLI İZLE

ATV canlı yayın Kuruluş Osman 70. bölüm full, tek parça izle | Kuruluş Osman 70. bölüm canlı izle

Başa dön tuşu