Gündem

Aziz bu hafta var mı, yok mu? Aziz 7 Ocak 2022 Cuma neden yok? Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Aziz bu hafta var mı, yok mu? Aziz 7 Ocak 2022 Cuma neden yok? Yeni bölüm ne zaman yayına girecek?, gündemdeki haberler bölümümüzde Aziz bu hafta var mı, yok mu? Aziz 7 Ocak 2022 Cuma neden yok? Yeni bölüm ne zaman yayına girecek? konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Aziz bu hafta var mı, yok mu? Aziz 7 Ocak 2022 Cuma neden yok? Yeni bölüm ne zaman yayına girecek? ile alakalı tüm bilgiler yazımızın detayında..

Aziz bu hafta var mı, yok mu? Aziz 7 Ocak 2022 Cuma neden yok? Yeni bölüm ne zaman yayına girecek?

Show TV’nin başarılı yapımı Aziz yeni sezonda da ilgi gören yapımlar içinde yer alıyor.  Aziz dizisini yakında zamandan takip edenler yeni bölümünün ne zaman ekrana geleceğini merakla inceliyor. Biz de haberimizin detay kısmında ‘Aziz bu hafta var mı, yok mu? Aziz 7 Ocak 2022 Cuma neden yok? Yeni bölüm ne zaman yayına girecek?’ sorularının yanıtına yer verdik…

AZİZ BU HAFTA VAR MI, YOK MU? AZİZ 7 OCAK 2022 CUMA NEDEN YOK?

En son 8. bölümüyle seyirci karşısına çıkan Aziz dizisinin yeni bölümünün bu hafta olup olmayacağı merakla araştırılıyor. Recai Karagöz’ün yönettiği, aksiyon ve dram türündeki Aziz dizisi bu hafta yılbaşında verilen çekim arası sebebiyle ekrana gelmeyecek.

YENİ BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Aziz yeni bölümüyle 14 Ocak Cuma günü saat 20.00’de Show TV’de seyirci karşısına geçecek.

Aziz bu hafta var mı, yok mu? Aziz 7 Ocak 2022 Cuma neden yok? Yeni bölüm ne zaman yayına girecek?

AZİZ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Aziz’in 8. Bölümünde; Aziz’in hür yaşamak için başlattığı cesur mücadele, şehirde büyük bir uyanışa vesile olur. Efnan’ı o evden alıp götürmek isteyen Aziz, Pierre’in kapısına dayanmıştır. Bu hamle Pierre ile aralarındaki gerilimi amansız bir çıkmaza soktu. Dilruba öğrendiği sırrın yükünü taşımakta zorlanırken Adem, vicdanı ve aşkı içinde bir çıkmazın içine girdi. Galip, Mustafa’yı Maksude’den uzak tutmak için onu evlatlarıyla sınadı. Lakin bu sınav yalnızca bu aşkın değil, Aziz ve Adem içindeki kardeşlik bağının da sınanmasına yol açtı.

Aziz bu hafta var mı, yok mu? Aziz 7 Ocak 2022 Cuma neden yok? Yeni bölüm ne zaman yayına girecek?

AZİZ YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Aziz’in hür yaşamak için başlattığı cesur mücadele, şehirde büyük bir uyanışa vesile olur. Efnan’ı o evden alıp götürmek isteyen Aziz, Pierre’in kapısına dayanmıştır. Bu hamle Pierre ile aralarındaki gerilimi amansız bir çıkmaza sokacaktır. Dilruba öğrendiği sırrın yükünü taşımakta zorlanırken Adem, vicdanı ve aşkı içinde bir çıkmazın içine girer. Galip Mustafa’yı Maksude’den uzak tutmak için onu evlatlarıyla sınar. Lakin bu sınav yalnızca bu aşkın değil, Aziz ve Adem içindeki kardeşlik bağının da sınanmasına neden olacaktır…

Aziz’in öğrendiği büyük sırdan sonra Galip Payidar’la yüzleştiği tanıtımda Fransız askerlerinin Zülfikar Halı Atölyesi’nde çıkardığı gerilim gözleri üstüne topluyor. Fransızlar, atölyede asılı olan Atatürk resmini kaldırmak isterken Aziz buna karşı çıkıyor. Halk, şehrin sokaklarında Atatürk fotoğraflarıyle alkış tutarken Pierre’in bu duruma karşı nasıl bir hamle yapacak merak konusu oluyor. Aziz’in Efnan’ın parmağına yüzük taktığı duygusal anlar ise büyük heyecan uyandırıyor.

Aziz bu hafta var mı, yok mu? Aziz 7 Ocak 2022 Cuma neden yok? Yeni bölüm ne zaman yayına girecek?

Başa dön tuşu