Gündem

Bakan Soylu, 2 bin 100 rakımlı üs bölgesinde askerlerle kahvaltı yaptı! “Dalgalan sen de şafaklar gibi ey şanlı hilâl”

Bakan Soylu, 2 bin 100 rakımlı üs bölgesinde askerlerle kahvaltı yaptı! “Dalgalan sen de şafaklar gibi ey şanlı hilâl”, gündemdeki haberler bölümümüzde Bakan Soylu, 2 bin 100 rakımlı üs bölgesinde askerlerle kahvaltı yaptı! “Dalgalan sen de şafaklar gibi ey şanlı hilâl” konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Bakan Soylu, 2 bin 100 rakımlı üs bölgesinde askerlerle kahvaltı yaptı! “Dalgalan sen de şafaklar gibi ey şanlı hilâl” ile alakalı tüm bilgiler yazımızın detayında..

Bakan Soylu, 2 bin 100 rakımlı üs bölgesinde askerlerle kahvaltı yaptı! “Dalgalan sen de şafaklar gibi ey şanlı hilâl”

Her fırsatta Mehmetçik ve polislerle  yan yana olmaya özen gösteren İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, 2022 senesinin ilk gününde  Irak sınırındaki 2 bin 100 rakımlı Cudi Dağı Şehit Jandarma Astsubay Kıdemli Üstçavuş Halit Özçelik Modüler Güvenlikli Üs Bölgesi’ndeydi. Burada askerle birlikte yeni yıla giren Bakan Soylu, sabah saatleri civarında ise askerle birlikte kahvaltı yaptı. 

Bakan Soylu, 2 bin 100 rakımlı üs bölgesinde askerlerle kahvaltı yaptı! Dalgalan sen de şafaklar gibi ey şanlı hilâl

BAKAN SOYLU ÜSTEN FOTOĞRAFLAR PAYLAŞTI

Bakan Soylu sosyal platform hesabından yaptığı paylaşımda, Türk bayrağı emojisi tercih ederek, “Dalgalan sen de şafaklar gibi ey şanlı hilâl! Şırnak Cudi Dağı Şehit Jandarma Astsubay Kıdemli Üstçavuş Halit Özçelik Üs Bölgesi’nden hayırlı sabahlar…” ifadelerini kullandı. 

 

 

Bakan Soylu, 2 bin 100 rakımlı üs bölgesinde askerlerle kahvaltı yaptı! Dalgalan sen de şafaklar gibi ey şanlı hilâlBakan Soylu, 2 bin 100 rakımlı üs bölgesinde askerlerle kahvaltı yaptı! Dalgalan sen de şafaklar gibi ey şanlı hilâlBakan Soylu, 2 bin 100 rakımlı üs bölgesinde askerlerle kahvaltı yaptı! Dalgalan sen de şafaklar gibi ey şanlı hilâl

Başa dön tuşu