Kripto Haberleri

Balinalar, Bu Altcoin’den Kepçeyle Alıyor! “Yüzde 100 Artabilir”

Balinalar, Bu Altcoin’den Kepçeyle Alıyor! “Yüzde 100 Artabilir”, kripto para takipçileri için Balinalar, Bu Altcoin’den Kepçeyle Alıyor! “Yüzde 100 Artabilir” ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Balinalar, Bu Altcoin’den Kepçeyle Alıyor! “Yüzde 100 Artabilir” başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Balinalar, Bu Altcoin’den Kepçeyle Alıyor! “Yüzde 100 Artabilir”

Ethereum balinaları, 3,6 milyon dolar değerinde Shiba Inu (SHIB) biriktirerek meme token’i kepçelemeye sürdürmekte. Analistlere göre Shiba’nın kendi Blockchain’ini piyasaya sürülmesiyle, trader’ler içinde daha popüler hale gelebilir. İlginç bir biçimde bazı altcoin analistleri bu yol haritasının %100’lük bir ralliyi tetikleyebileceğini düşünüyor. Ayrıntılar Kriptosite.com‘da.

Devasa bir altcoin balinası milyonluk SHIB satın aldı

Ethereum balinası “Gimli”, mevcut portföylerini büyütmek için 110 milyar Shiba Inu token satın aldı. Balinanın satın alımı o sırada 3.62 milyon dolar değerindeydi, bu da büyük cüzdanların Shiba Inu talebinde bir artışa işaret ediyor. “Gimli” lakaplı balinanın portföyünde şu anda 47,8 milyon dolar değerinde Shiba Inu yer alıyor. Geçen günlerde SHIB, 2022 yol haritasında kendi Blockchain’ine geçeceğini ve DAO yapısına everileceğini açıkladı. Bu nedenle, Shiba Inu’nun planı, yüksek fayda ve balina benimsenmesi ile bir Blockchain token’i arayan yatırımcılar için kazançlı hale geliyor.

Balinalar, Shiba Inu (SHIB)'dan Çıkıyor!

Analistler Shiba Inu’nın destek bölgesini doğruluyor

FXStreet analistlerinden Ekta Mourya ve ekibi, Shiba Inu fiyatının daha da yükselebileceği görüşünde. Analistler, meme token’in son fiyat düşüşünden kurtulduğu için Shiba Inu fiyatında %100 yükseliş kırılımı öngörüyor. Twitter kripto analistleri de, Shiba Inu fiyat trendini değerlendirdi ve yeni bir destek bölgesinde konumlandırdığını kaydetti. Army_shiba, Shiba Inu için önceki direnç hatlarının artık destek olduğunu tweet’ledi:

Hem SHIB hem de BTC kendilerini yeni destek bölgelerinde konumlandırdı! Bu hatlar eski direnişlerdi! Bakalım bu yorucu birikim aşamasının ardından piyasa neler getirecek!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu