Kripto Haberleri

Balinalar Bu Altcoin’leri Satıp, Küçük Altcoin’lere Dalıyor!

Balinalar Bu Altcoin’leri Satıp, Küçük Altcoin’lere Dalıyor!, kripto para takipçileri için Balinalar Bu Altcoin’leri Satıp, Küçük Altcoin’lere Dalıyor! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Balinalar Bu Altcoin’leri Satıp, Küçük Altcoin’lere Dalıyor! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Balinalar Bu Altcoin’leri Satıp, Küçük Altcoin’lere Dalıyor!

Altcoin projesi Shiba Inu’nun en büyük 1.000 Ethereum cüzdanı içindeki hakimiyeti, yalnızca %5 düzeysinde ve balina sınıfı cüzdanlarda kalan 1,7 milyar dolar ile üç ayın en düşük düzeysine gerilerdi. Ayrıntılar için Kriptosite.com okumaya devam ediniz.

Balinalar SHIB boşaltırken, bu altcoin projelerine yöneliyor

Shiba Inu, SHIB’nin en son ATH’sine ulaştığı noktada %12’ye ulaşan hakimiyeti ile balina adresleri içinde her zaman en baskın varlıklardan biri oldu. Piyasadaki düzeltmenin ardından kısa vadeli traderlar ve bazı balinalar kayıp yaşamamak için varlıklarını satmaya başladı.

Altcoin

Bir sonraki satın alma gücü dalgası, altcoin projesinin en son toparlanmasından sonra yaşandı. 20 Aralık’tan bu yana, varlığın fiyatı bir haftadan kısa bir süre içinde %25’lik bir artış gördü. Bunun yanında ne yazık ki yatırımcılar için ardından hemen hemen %15’lik bir artış yaşadı. Uzmanlar, hakimiyetteki düşüşün ana nedeninin, fonların piyasadaki dağılımı olduğunu dile getiriyor. Yatırımcıların çoğunluğunun, kripto para piyasasındaki düzeltme sırasında onları korumak için fonlarını daha ufak altcoin projelerine ve hatta stablecoin’lere kaydırdıklarını belirtiyorlar.

WhaleStats’ın verilerine göre, fonların çoğu şu anda tüm balinaların sermayesinin %10’u ile ‘diğer tokenler’ kategorisinde kalıyor. Shiba Inu’nun arkasındaki tek token, borsanın hizmet tokeninde 1,5 milyar dolarlık balina fonu bulunan FTX tokeni. Shiba ve FTX’i takip eden iki kategori, toplamda 1,6 milyar dolarlık USDC ve USDT token’leri.

Basın zamanında, SHIB 0,0000034 dolardan işlem görüyor ve %12’lik bir düzeltmeden sonra tamamen nötr fiyat hareketi gösteriyor. Son dört günde, SHIB’in fiyatı yalnızca %2 değişti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu