Kripto Haberleri

Balinalar, Bu DeFi Altcoin’lerinden Stokluyor: İşte Liste!

Balinalar, Bu DeFi Altcoin’lerinden Stokluyor: İşte Liste!, kripto para takipçileri için Balinalar, Bu DeFi Altcoin’lerinden Stokluyor: İşte Liste! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Balinalar, Bu DeFi Altcoin’lerinden Stokluyor: İşte Liste! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Balinalar, Bu DeFi Altcoin’lerinden Stokluyor: İşte Liste!

Bir balina izleme sitesi, yeni bir yıla girerken en zengin Ethereum (ETH) balinalarının üç DeFi altcoin projesinden biriktirdiğini ortaya koyuyor. Ayrıntılar için Kriptosite.com okumaya devam ediniz.

Balinaların yuttuğu DeFi altcoin projeleri

WhaleStats’tan gelen veriler, borsa dışı 1.000 Ethereum balinasının, merkezi olmayan borsa (DEX) SushiSwap’ın yönetim tokeni olan SUSHI’yi yuttuğunu gösteriyor. Balina izleme platformu, geçtiğimiz hafta, derin cebe sahip kripto yatırımcılarının, ETH balinaları aracılığıyla satın alınan en iyi paralar listesinde dördüncü sırada olduğunu ve 32.868 dolar değerinde hemen hemen 3.499 SUSHI satın aldığını gösteriyor.

Toplam kripto varlıkları 3,5 milyar dolar olan, var olan en zengin ikinci ETH balinası, üç ayrı işlemde 17,56 milyar dolar değerinde 1,83 milyon SUSHI satın aldı. Balinalar bunun bunun yanında yerel borç verme ve ödünç alma protokolü Aave’ye (AAVE) yükleniyor ve aynı zaman diliminde hemen hemen 21.314 dolar değerinde 78 AAVE satın alımıyla yedinci sırada yer alıyor.

DeFi altcoin

Ethereum balinaları DeFi altcoin projesi Uniswap (UNI) varlıklarını da artırıyor. WhaleStats, büyük kripto yatırımcılarının son yedi gün içinde 11.972 dolar değerinde hemen hemen 678 UNI token’i satın aldığını ve 10. sırada olduğunu gösteriyor. Önde gelen akıllı anlaşma platformunun kendisi, aynı zaman diliminde hemen hemen 1,84 milyon dolar değerinde ETH alımıyla en varlıklı Ethereum balinaları içinde en fazla satın alınan altcoin olmaya sürdürmekte.

İkinci ve üçüncü sırayı ise stablecoin’ler Tether (USDT) ve USD Coin (USDC) alıyor. Ethereum ölçeklendirme çözümü Polygon (MATIC) beş numaraya iniyor ve ardından Blockchain tabanlı oyun ekosistemi The Sandbox (SAND) geliyor. Stablecoin Gemini Dollar (GUSD) sekizinci sırayı alırken, merkezi olmayan oracle ağı Chainlink (LINK) dokuzuncu sırada yer alıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu