Kripto Haberleri

Balinalar, Bu Metaverse Coin’den Biriktiriyor! “Boğa Sinyali Geldi”

Balinalar, Bu Metaverse Coin’den Biriktiriyor! “Boğa Sinyali Geldi”, kripto para takipçileri için Balinalar, Bu Metaverse Coin’den Biriktiriyor! “Boğa Sinyali Geldi” ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Balinalar, Bu Metaverse Coin’den Biriktiriyor! “Boğa Sinyali Geldi” başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Balinalar, Bu Metaverse Coin’den Biriktiriyor! “Boğa Sinyali Geldi”

Axie Infinity oyunundan kazanılan Smooth Love Potion (SLP), uzun süredir yatırımcılarını üzüyor ve ATH fiyatından %98 uzaklaştı. Kripto analitik şifrketi Santiment’in yakın tarihli paylaşımlarına göre SLP için dip düzeysi yakın olabilir. Firma, metaverse coin on-chain aktivitelerinde ilk toparlanma belirtilerini verirken olası bir “boğa sinyalini” değerlendiriyor. Kriptosite.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

Metaverse coin, ATL düzeysinden sonra yükseliş sinyali veriyor

Kripto analitik şifrketi Santiment, Ethereum tabanlı popüler bir oyun projesinin yerel tokeninin birkaç aylık düşüş trendinden sonra yükselişe geçmeye başladığını dile getiriyor. Santiment, Axie Infinity (AXS) oyununa katılarak kazanılan SLP’nin ATH düzeysinden %97’nin üzerinde düştükten sonra dibe vurabileceğini dile getiriyor:

0,0088 dolar! Bir yıldan daha kısa bir süre önceki ATH düzeysinden hemen hemen 44x. Bunun SLP yatırımcıları için bi hayli acı verici olduğunu aktarabiliriz. Muhtemelen yakınlarda bir yerde güzel şekillendirilmiş bir dip olabilir.

SLP, yazım sırasında 0,01105 dolardan işlem görüyor ve en düşük fiyatı 0,009 doların %10 üzerinde.

Analitik şifrketi, metaverse coin’in sürekli olarak düzeltmesine rağmen SLP’nin on-chain verilerde yükseliş sinyali verdiğini dile getiriyor:

Geçen haftaların on-chain SLP aktivitesinde kuvvetli bir artış göze çarpıyor. Ayrıca fiyatla farklılaştığını da fark edebilirsiniz. Fiyat düşmeye devam ederken, her gün daha fazla adres SLP ile etkileşime giriyor. Kendi başına bi hayli yukarı yönlü bir sapma.

Smooth Love Potion (SLP) balinaları birikimini sürdürüyor

Santiment bunun bunun yanında, SLP balinalarının yahut 100.000 dolardan fazla Axie Infinity’ye sahip olan cüzdanların biriktiğini ve sürecin 2021 sonlarında başladığını dile getiriyor:

Burada yalnızca tek bir zengin grup seçildi, SLP‘de 100.000 dolardan sahip olanlar. Görünüşe göre ne mi yapıyorlar? Kasım ayından bu yana hemen hemen tüm yol boyunca biriktiriyorlar. Fiyat ne olursa olsun, daha derine ve daha derine dalıyor. Balinalar sermayelerini büyütmeye sürdürmekte.

Smooth Love Potion (SLP), piyasa değerine göre en büyük 608’inci kripto para birimi. Son 24 saatteki %5,63 kazanımıyla 41 milyon dolarlık işlem hacmine sahip.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu