Kripto Haberleri

Balinaların Sepetinde Bu 7 Altcoin Var: İşte Getiri Durumu!

Balinaların Sepetinde Bu 7 Altcoin Var: İşte Getiri Durumu!, kripto para takipçileri için Balinaların Sepetinde Bu 7 Altcoin Var: İşte Getiri Durumu! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Balinaların Sepetinde Bu 7 Altcoin Var: İşte Getiri Durumu! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Balinaların Sepetinde Bu 7 Altcoin Var: İşte Getiri Durumu!

1,3 milyar dolarlık token tutan Shiba Inu balinası portföyünün %45’ini kaybetti. Bazı insanlar kar elde etmek için balinaları takip ederken, bu sefer durum öyle olmadı. Açık bir kayıp söz konusu. WhaleStats izleme hizmetindeki cüzdan performans istatistiklerine göre, şu anda 1.3 milyar dolar değerinde popüler altcoin Shib’e sahip olan Ethereum ağ balinası, bir aydan kısa bir sürede 3 milyar dolar kaybetmesi sebebiyle en büyük 1000 Ethereum cüzdanı içinde en iyi yatırımcılardan değil artık. Açıklamalar Kriptosite.com’da.

Santiment Uyardı: Balinalar Bu Altcoin'i Piyasaya Boşaltıyor!

Öne çıkan 7 altcoin

Performans grafiğine göre, cüzdanın değeri Aralık başında 7 milyar dolardan düştü ve şimdi 4 milyar dolar. Kayıpların ana kaynağı ne yazık ki şu anda ATH’sine kıyasla %58 kayıpla işlem gören Shiba Inu tokeni. Lakin balinaların varlıkları Aralık ayının başından bu yana %45 düştüğü için ve token ayın başından bu yana %22 kayıpla işlem gördüğü için Shiba Inu bunun yalnızca yarısından sorumlu olmalı. Balinanın portföyünü negatif yönde etkileyebilecek diğer tokenler, toplamda %30 kaybeden Ethereum ve Mana. SHIB tokeninden gelen kayıpları toplayarak, üç pozisyondan %52 gerçekleşmemiş kayıp elde ederiz. Adres sürekli olarak olarak farklı token gönderip aldığından, takip süreci daha karmaşık hale geliyor.

3 Analist: Hafta İçinde Altın Fiyatı Bunları Yapabilir!

Üst düzey cüzdan bugün ne tutuyor? WhaleStats’taki cüzdan sayfasına göre, “Light” hala Shiba Inu token’da portföyünün %35’ini elinde tutarken, Ethereum %17 portföy hakimiyeti ile ikinci sırada yer alıyor. Her iki büyük pozisyon da şu anda kayıpla işlem görüyor. Balinanın bilançosundaki tek “pozitif” varlık, son 24 saatte %5,2’lik bir pozitif fiyat değişikliği ile Matic. Enjin, Sand, Mana ve Wrapped BTC gibi tokenler ve kripto paralar ne yazık ki balina için son 24 saatte hemen hemen %1,5 kayıpla olumsuz performans gösteriyor.

Ünlü Trader, 2022 İçin 4 Altcoin Seçti: Patlama Yapabilirler!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu