Kripto Haberleri

Başarılı Analist “Bende Var” Dedi ve 5 Altcoin’e Gözleri Çevirdi!

Başarılı Analist “Bende Var” Dedi ve 5 Altcoin’e Gözleri Çevirdi!, kripto para takipçileri için Başarılı Analist “Bende Var” Dedi ve 5 Altcoin’e Gözleri Çevirdi! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Başarılı Analist “Bende Var” Dedi ve 5 Altcoin’e Gözleri Çevirdi! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Başarılı Analist “Bende Var” Dedi ve 5 Altcoin’e Gözleri Çevirdi!

Kripto para piyasa değeri, BTC ve altcoin fiyat aralıklarının son birkaç saat içinde sert bir biçimde düşmesinden sonra 1.8 trilyon dolara düştü. Nispeten olumlu Cumartesi gününden sonra, ayılar piyasaya geri döndü ve Bitcoin’i 41.000 doların altına itti. ETH 2.800 doların altına düştü ve alternatif kripto paralar da kötü bir biçimde zarara uğradı. BTC, yeni bir dizi Çin yasak bildirisinin meydana geldiği Cuma gününe kadar iyi performans gösteriyordu. Birkaç dakika içinde, Bitcoin 45.000 dolardan 41.000 doların altına düştü. Bu arada bir analist, sergilediği güçle öne çıkabileceğini düşündüğü 5 altcoin’i paylaşımı yaptı.

Piyasa düşüş yaşadı: İşte olanlar

BTC Cumartesi gününü, fiyatını bir miktar kurtarmak için kullandı ve 43.000 doların üzerine çıktı. Lakin bu çaba kısa ömürlü oldu çünkü hemen hemen hemen bu düzeynin altına çekildi. Ayılar bir kez daha kontrolü tekrar ele geçirmeden önce hemen hemen bir gün boyunca 42.000 dolar civarında işlem gördü. Bu sefer, kripto para birimi 40.800 dolara kadar düştü. Şu an itibariyle toparlandı ve birkaç yüz doları toparladı, fakat gün içinde hala hemen hemen %1.3 düştü. Bitcoin’in piyasa değeri yeniden 800 milyar doların altına düştü.

Ünlü Milyarder: Bitcoin ve Bu 3 Altcoin İçin Sıradaki Bu!

Kriptosite.com olarak açıkladığimiz üzere, altcoin’ler ise, önderlerinden bile daha kötü durumda. Ethereum dünden bu yana %3 daha değer kaybetti ve 2.800 doların bi hayli altında. Dün yeşil renkteki tek büyük altcoin olan Cardano, bugün %5 düşüşle 2.17 dolarlık yerel düşük düzeyleri gördü.

Analist, iyi performans beklediği altcoin projelerini açıkladı

Bu arada The Crypto Dog olarak bilinen bir kripto para analisti, dün attığı bir tweet’inde “her zaman daha iyi performans gösterebileceğini düşündüğü bir avuç altcoin’i izlediğini” açıkladı. The Crypto Dog; Cardano (ADA), Tezos (XTZ), Fantom (FTM), “belki” Cosmos (ATOM) ve Algorand’a (ALGO) dikkat çekti.

Yazım sırasında ADA, yüzde 4.9’luk bir kayıp ile 2.24 dolardan el değiştiriyor. XTZ yüzde 7’lik bir düşüş ile 6.77 dolardan,  FTM yüzde 10’luk bir kayıp ile 1.20 dolardan işlem görüyor. Analistin “belki” diyerek dikkat çektiği iki altcoin, ATOM ve ALGO ise sırasıyla 38.24 dolar ve 1.67 dolardan işlem görüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu