Kripto Haberleri

Beklenen Görüşme Bugün: Bitcoin Ülkesinden Türkiye Tweeti!

Beklenen Görüşme Bugün: Bitcoin Ülkesinden Türkiye Tweeti!, kripto para takipçileri için Beklenen Görüşme Bugün: Bitcoin Ülkesinden Türkiye Tweeti! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Beklenen Görüşme Bugün: Bitcoin Ülkesinden Türkiye Tweeti! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Beklenen Görüşme Bugün: Bitcoin Ülkesinden Türkiye Tweeti!

El Salvador Başkanı Nayib Bukele, bugün Cumhurbaşkanı Erdoğan ile bir görüşme yapacak. Görüşmenin içeriği ise halen belirsiz, fakat Bitcoin ve kripto paralarında toplantının konuşma konusu olması bekleniyor. Türk kripto piyasası bu görüşmeye kilitlenmişken Nayib Bukele, mühim bir Türkçe paylaşımda bulundu. Kriptosite.com olarak, detayları siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik, birlikte konuyu gözlemleyelim…

Bitcoin ülkesi El Salvador’un Başkanı’ndan, Türkiye paylaşımı

El Salvador Başkanı Nayib Bukele, bugün Cumhurbaşkanı Erdoğan ile yapılacak olan görüşme öncesinde resmi Twitter hesabı üzerinden Türkçe paylaşımda bulundu.El Salvador Başkanı, paylaşımında BTC göndermesinde bulundu. Nayib Bukele, şunları yazdı:

Öncelikle Bitcoin diyarı El Salvador’dan tüm Türkiye’ye selamlar!

Türk kripto piyasası Nayib Bukele ile Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bugün yapacağı görüşmeyi bekliyor. Görüşmenin içeriği ise halen belirsizliğini koruyor. Lakin Bitcoin ve kripto paraların toplantının konuşma konusu olması bekleniyor. Açıklamalar için bizi takipte kalın!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu