Kripto Haberleri

Beklenen Oldu: Cardano Kurucusu Dev Ortaklığı Duyurdu!

Beklenen Oldu: Cardano Kurucusu Dev Ortaklığı Duyurdu!, kripto para takipçileri için Beklenen Oldu: Cardano Kurucusu Dev Ortaklığı Duyurdu! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Beklenen Oldu: Cardano Kurucusu Dev Ortaklığı Duyurdu! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Beklenen Oldu: Cardano Kurucusu Dev Ortaklığı Duyurdu!

2021 Cardano Zirvesinde dünyanın dört bir yanından ADA takipçilerini bir araya gelerek Cardano kurucusu ve IOHK yöneticisi Charles Hoskinson’ın açıklamalarını izledi. Hoskinson, ADA kullanıcılarını meraklandıran bu etkinlikte yeni bir duyuru yaptı. Hoskinson, Cardano ile bir Fortune-500 Amerikan televizyon uydu sağlayıcısı olan DISH Network içinde bir ortaklık açıkladı. Stratejik ortaklık, Cardano’nun Blockchain teknolojisini DISH’in telekom hizmetlerine tanıtmayı, olabileceken Cardano’nun benimsenmesini artırmayı ve telefon uydularında 8 milyon dijital kimlik (D.I.D) ile DISH üyelerine fayda sağlamayı amaçlıyor.

Hoskinson, Cardano için yeni gelişmeleri açıkladı

Hoskinson, Cardano’yu yaratan yazılım şirketi Input Output’un Apple gibi olduğunu dile getiriyor. Lakin fark şu ki, Hoskinson yakında zamanda gelişen ekosisteminde önder bir rol oynamayı bırakacak, merkeziyetsizlik sağlanacak ve topluluk, bir sonraki Steve Jobs bulunacağız. Hoskinson, “Beni yeniden insanlara inandırdınız. Çözemeyeceğimiz hiçbir sorun, aşamayacağımız hiçbir dağ olmadığına beni inandırdınız,” ifadelerini kullanıyor.

Cardano İçin Büyük Güne Geri Sayım Başladı!

Cardano uygulamaları için merkezi olmayan bir uygulama mağazası geldiğini dile getiriyor. Apple’ın App Store’unun aksine, uygulamalarımızı yüklemek için kimseden izin almamız gerekmeyecek. Ayrıca Hafif bir mobil cüzdan da yolda ve Chainlink, Cardano ile entegre olacak. Açılış konuşmasında Hoskinson, Dish ve Input Output’un stratejik bir ortaklığa girdiğini açıkladı. Dish, uydu TV altyapısını işleten bir Amerikan Fortune 200 şirketidir; Hoskinson, şirket için “telefon sektörünün asisi” diyor. IOHK şirketle çeşitli ürünler üretecek.

IOHK’nın hangi ürünleri üreteceği belli değil, fakat “bant alanı ispatı” ve merkezi olmayan kimlik ve sadakat programları tartışılıyor. DISH Office of Innovation’ın kurucu ortağı ve başkanı Chris Ergen, “Blockchain’ler bağlantı olmadan işe yaramaz” diyor. Birlikte, teknolojilerinin “katlanarak daha da büyüyeceğine” dikkat çekiliyor.

Gözler 25 Eylül'de! "Cardano (ADA) Aklınızı Başınızdan Alacak"

ADA fiyatı düşüşte

Kriptosite.com olarak da açıkladığimiz üzere bu ve diğer olumlu haberler, son haftalarda geri dönüştürülmüş Çin FUD’sini çevreleyen düşüşe rağmen ADA’nın fiyatını daha yüksek düzeylere itse de, yazım sırasında 69 milyon dolarlık piyasa değeri ile 2.17 dolara kadar gerilemiş durumda. Son 24 saatte yüzde 5’lik bir değer kaybı yaşayan ADA, BTC, ETH, USDT’den sonra dördüncü en büyük kripto para birimi olarak karşımıza çıkıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu