Kripto Haberleri

Beklenen Veriler Açıklandı: Gram Altın ve Dolar Zıpladı!

Beklenen Veriler Açıklandı: Gram Altın ve Dolar Zıpladı!, kripto para takipçileri için Beklenen Veriler Açıklandı: Gram Altın ve Dolar Zıpladı! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Beklenen Veriler Açıklandı: Gram Altın ve Dolar Zıpladı! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Beklenen Veriler Açıklandı: Gram Altın ve Dolar Zıpladı!

Altın ve dolar yatırımcıları ile milyonlarca memur ve emeklinin gözü TÜİK’den gelecek açıklamaya çevrildi. Beklenen veriler ise kısa süre önce bilgisi verildi.  Aralık ayı aylık enflasyon oranı 13,58 oldu. Yıllık TÜFE yüzde 36,08 olarak duyuruldu. Bu sayıların ardından gram altın ve dolar yukarı yönlü hareketlere sahne oldu. Kriptosite.com olarak, detayları siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik, birlikte konuyu gözlemleyelim…

Dolar ve gram altın, beklenen enflasyon verisiyle tırmandı!

Tüm piyasanın gözü, TÜİK’den gelecek enflasyon verisine çevrildi. Merakla beklenen veriler 3 Ocak 2022 Pazartesi günü bilgisi verildi. Aralık ayı aylık enflasyon oranı 13,58 oldu. Yıllık TÜFE yüzde 36,08 olarak duyuruldu. Bu rakamla birlikte geçtiğimiz yıl bir araya gelen yıllık bazdaki enflasyon da ortaya çıkmış oldu.

Beklendiği gibi altın ve dolar fiyat aralıkları haberin etkisiyle hareketlendi. Dolar/TL kuru, 13,4 düzeysinden 13,86 düzeysine kadar yükseldi. Yazım sırasında yükseliş sürdürmekte. Gram altın fiyatı ise 786 TL’den 814 TL’ye kadar tırmandı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu