Gündem

Beşiktaş’ın genç file bekçisi Utku Yuvakuran Fatih Karagümrük’e transfer oldu!

Beşiktaş’ın genç file bekçisi Utku Yuvakuran Fatih Karagümrük’e transfer oldu!, gündemdeki haberler bölümümüzde Beşiktaş’ın genç file bekçisi Utku Yuvakuran Fatih Karagümrük’e transfer oldu! konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Beşiktaş’ın genç file bekçisi Utku Yuvakuran Fatih Karagümrük’e transfer oldu! ile alakalı tüm bilgiler yazımızın detayında..

Beşiktaş’ın genç file bekçisi Utku Yuvakuran Fatih Karagümrük’e transfer oldu!

Yeni sezonda kadrosunu güçlendirmek için artık son günlerine giren takımlarda transfer hareketliliği artmaya başladı. Dış transferde olduğu kadar iç transferde de elini boşaltmak isteyen takımlar genç oyuncularına kulüp arıyor. Bu bağlamda Beşiktaş’taki geleceği araştırılan genç file bekçisi Utku Yuvakuran’ın Fatih Karagümrük’e transfer olduğu resmen açıklamaldu.

Fatih Karagümrük takımından yapılan bilgilendirmede:

Hoşgeldin Utku Yuvakuran. 2 Kasım 1997 doğumlu, Pendikspor altyapısı’nda futbol yaşamına başlayıp, 2014 senesinde Beylerbeyispor ile profesyonel olan Utku, 2017 senesinde Beşiktaş’a transfer oldu. U-19 ve U-20 yaş kategorilerinde 2 kez milli formayı giyen Utku, 1.92 boyundadır. İkinci Başkanımız Serkan Hurma ve Sportif Direktörümüz Murat Akın’ın imza attırdığı Utku Yuvakuran’a Karagümrük forması altında başarılar dileriz.” ifadelerine yer verildi.

 

 

Başa dön tuşu