Gündem

Beşiktaşlı futbolcu koronavirüse yakalandı

Son dakika | Beşiktaşlı futbolcu koronavirüse yakayı ele verdi, gündemdeki haberler bölümümüzde Son dakika | Beşiktaşlı futbolcu koronavirüse yakayı ele verdi konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Son dakika | Beşiktaşlı futbolcu koronavirüse yakayı ele verdi ile alakalı tüm bilgiler yazımızın detayında..

Son dakika | Beşiktaşlı futbolcu koronavirüse yakayı ele verdi

Son dakika haberi… Beşiktaş Kulübü bir futbolcusunun koronavirüs test sonucunun pozitif çıktığını açıkladı.

5 Ocak 2022 tarihinde Katar’ın Doha kentinde Fraport TAV Antalyaspor ile oynanacak Turkcell Süper Kupa finali öncesinde seyahat gereklilikleri kapsamı içinde koronavirüs testi uygulandığı gösterilen bilgilendirmede test sonuçlarında bir futbolcuda pozitif bulguya rastlandığı altı çizildi.

Açıklamada söz konusu futbolcunun takip, izolasyon ve tedavi süreçlerine alakalı protokoller ışığında başlandığı altı çizildi.

Beşiktaş kulübünden yapılan açıklama şu biçimde:

“Futbol A Takımımızın teknik ve idari heyeti ile sporcularına, 5 Ocak 2022 tarihinde Katar’ın Doha kentinde Fraport TAV Antalyaspor ile oynayacağımız Turkcell Süper Kupa finali öncesinde seyahat gereklilikleri kapsamı içinde Covid-19 PCR testi uygulanmıştır.

Yapılan testler neticesinde bir futbolcumuzda pozitif bulguya rastlanmıştır. Testi pozitif sonuçlanan futbolcumuzun; takip, izolasyon ve tedavi süreçlerine alakalı protokoller ışığında başlanmıştır.”

Başa dön tuşu