Gündem

Beşiktaşlı yorumcu Turgay Demir, Fatih Terim’i hedef aldı! “6 Ocak oldu ortada bir şey yok!”

Beşiktaşlı yorumcu Turgay Demir, Fatih Terim’i hedef aldı! “6 Ocak oldu ortada bir şey yok!”, gündemdeki haberler bölümümüzde Beşiktaşlı yorumcu Turgay Demir, Fatih Terim’i hedef aldı! “6 Ocak oldu ortada bir şey yok!” konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Beşiktaşlı yorumcu Turgay Demir, Fatih Terim’i hedef aldı! “6 Ocak oldu ortada bir şey yok!” ile alakalı tüm bilgiler yazımızın detayında..

Beşiktaşlı yorumcu Turgay Demir, Fatih Terim’i hedef aldı! “6 Ocak oldu ortada bir şey yok!”

Daha önce çeşitli TV programlarında yorumculuk yapan şimdilerde ise Fotomaç gazetesinde yazılarını yayımlayan gazeteci Turgay Demir, Fatih Terim’i köşeye sıkıştırıyor. Fatih Terim’i eleştirmekten hiçbir zaman çekinmediğini dile getiren Demir, işinde uzman çalıştırıcıyı yine hedef tahtasına aldı. Sıkıntılı günler geçiren Galatasaray’da Fatih Terim’in geçmiş aylarda yapmış olduğu açıklamaları eleştiren Turgay Demir, verilen vaatlerin gerçekleşmediğine işaret etti.

“6 OCAK OLDU ORTADA BİRŞEY YOK”

Spor Toto Süper Lig’in 6. haftasında Kayserispor deplasmanına çıkan Galatasaray, rakibine 3-0 yitirerek herkesi şaşırtmıştı. Maçın ardından açıklamalarda bulunan Fatih Terim ise genç bir takım olduklarını ve gelişmeye sürdüklerini ifade ederek “siz Galatasaray’ı bir de Ocak ayında görün” diye konuşmuştu. Cimbomda işlerin yoluna girmemesi üzerine ise Fatih Terim’in açıklamalarına dikkat çeken Turgay Demir, “6 Ocak oldu ortada bir şey yok” diyerek vaatlerin tutarsızlığını kelimelerine ekledi.

Beşiktaşlı yorumcu Turgay Demir, Fatih Terim'i hedef aldı! 6 Ocak oldu ortada bir şey yok!

“2023’Ü KASTETMİŞTİM DESE İNANAN, SAVUNAN OLUR”

Fatih Terim’in açıklamalarının yanlışlığına rağmen başka bir şey kastettiğini iddia etse inanacak bir kitleye sahip olduğunu ifade eden Turgay Demir, “Şimdi çıkıp, BEN G.SARAY’I 1 OCAK’TA GÖRÜN DERKEN 2023’Ü KAST ETMİŞTİM der mi!? Der mi, bilmem ama eğer böyle bir şey derse inanan olur, savunan daha çok olur!:.” şeklinde konuştu.

Beşiktaşlı yorumcu Turgay Demir, Fatih Terim'i hedef aldı! 6 Ocak oldu ortada bir şey yok!

Başa dön tuşu