Gündem

Beşiktaş’ta koronavirüs şoku: 2 futbolcunun test sonucu pozitif!

Son dakika | Beşiktaş’ta koronavirüs şoku: 2 futbolcunun test sonucu pozitif!, gündemdeki haberler bölümümüzde Son dakika | Beşiktaş’ta koronavirüs şoku: 2 futbolcunun test sonucu pozitif! konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Son dakika | Beşiktaş’ta koronavirüs şoku: 2 futbolcunun test sonucu pozitif! ile alakalı tüm bilgiler yazımızın detayında..

Son dakika | Beşiktaş’ta koronavirüs şoku: 2 futbolcunun test sonucu pozitif!

Son dakika haberi… Beşiktaş iki futbolcuda daha koronavirüse yakayı ele verdiğını açıkladı.

Açıklamada Spor Toto Süper Lig’de Çaykur Rizespor ile deplasmanda oynanacak maç öncesi teknik ve idari heyet ile sporculara koronavirüs testi uygulandığı altı çizildi.

İki sporcunun koronavirüs test sonucunun pozitif çıktığını duyuran siyah beyazlı kulüpten; söz konusu sporcuların takip, izolasyon ve tedavi süreçlerine alakalı protokoller ışığında başlandığını dile getirdi.

Siyah beyazlı kulüpten yapılan bilgilendirmede şu ifadelere yer verildi:

“Futbol A Takımımızın teknik ve idari heyeti ile sporcularına, Spor Toto Süper Lig’de Çaykur Rizespor ile deplasmanda oynayacağımız müsabaka öncesinde Covid-19 PCR testi uygulanmıştır.

Yapılan testler neticesinde iki sporcumuzda pozitif bulguya rastlanmıştır. Testi pozitif sonuçlanan sporcularımızın; takip, izolasyon ve tedavi süreçlerine alakalı protokoller ışığında başlanmıştır”

 

Başa dön tuşu