Kripto Haberleri

Binance borsası Swipe platformunu tamamen satın aldı

Binance borsası Swipe platformunu tamamen satın aldı, kripto para haberleri bölümümüzde Binance borsası Swipe platformunu tamamen satın aldı başlıklı haberi siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk. Binance borsası Swipe platformunu tamamen satın aldı ile alakalı tüm yanıtlar yazımızda..

Binance borsası Swipe platformunu tamamen satın aldı

Geçen sene Haziran ayında kripto para tabanlı Visa kartları geliştiren Swipe platformundan hisse satın alarak büyük ses getiren Binance borsası bu hafta platformun tamamını satın aldığını açıkladı. Swipe kurucusu ise istifa etti. 

Binance ve Swipe birleşimi

Dünya çapında 70 milyon noktada kripto para tabanlı Visa kartları geçerli olan Swipe bu açıdan mühim bir girişimdi. Geçen sene Binance borsası bunu gözden kaçırmadı ve çoğunluk hissesini satın aldı. Swipe cüzdanı ve SXP coin ise aynı biçimde yoluna sürdü. 

Bu hafta ise Swipe platformunun tamamı satın alındı. Swipe bundan sonra Binance’in kart program yöneticisi olarak çalışacak ve düzenleyici kurum kaidelerinı göz önüne alarak yeni lokasyonlarda Visa kartları için anlaşmalar yapacak. 

Geçen sene Binance bünyesinde çalışmaya başlayan kurucu ve CEO Joselito Lizarondo ise görevini tamamen bıraktı. Swipe bundan sonra Solar adını alacak. SXP coin ile alakalı bir isim değişikliği olacak mı şuan için bilinmemekte. SXP haber ile birlikte 2$ düzeysine doğru hareketlendi.

Eposta ile ın başlıklı bu arkadaşınıza postalayın.
:

Başa dön tuşu