Kripto Haberleri

Binance, Bu NFT ve Metaverse Coin’ine Yatırım Yaptı!

Binance, Bu NFT ve Metaverse Coin’ine Yatırım Yaptı!, kripto para takipçileri için Binance, Bu NFT ve Metaverse Coin’ine Yatırım Yaptı! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Binance, Bu NFT ve Metaverse Coin’ine Yatırım Yaptı! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Binance, Bu NFT ve Metaverse Coin’ine Yatırım Yaptı!

Akıllı bir NFT altyapı hizmet sağlayıcısı olan Alethea AI, bir önceki günlerde Binance Smart Chain (BSC) Growth Fund’dan söylenmeyen bir yatırım aldığını açıkladı. Alethea AI, iki şirketin metaverse, NFT ekosistemi ve yapay zeka (AI) ile non-fungible tokenın (NFT’nin) ortak gelişimi üzerinde birlikte çalışacağını dile getirdi. Buna ek olarak, BSC Growth Fund bunun bunun yanında belirli sayıda metaverse ve NFT odaklı coin ALI’den satın aldı. Kriptosite.com olarak detayları aktarıyoruz…

BSC fonundan, metaverse coin projesine yatırım

BSC Growth Fund’dan miktarı söylenmeyen bir yatırım alan Alethea AI, Alameda, Multicoin ve LD Capital’den 16 milyon dolar fon topladı. 12 Ekim’de Binance, BSC zincirini desteklemek, kripto paraların ve Blockchain teknolojisinin yakınsamasını kolaylaştırmak için 1 milyar dolarlık bir kripto para büyüme fonu başlattı.

Alethea AI, Akıllı ve Etkileşimli NFT’ler aracılığıyla engellenen dünyanın ilk akıllı metaverse’ini inşa ediyor. Merkezi olmayan iNFT protokolünün yaratıcısı olan Alethea AI, AI animasyonunu, etkileşimini ve üretken AI kabiliyetlerini NFT’lere aktarma hususunda son teknoloji olarak tanımlanıyor. Topluluk üyeleri Noah’s Ark isimli akıllı metaverse’te iNFT’lerden yaratabilir, eğitebilir ve kazanabilir. Alethea AI’ın Medium gönderisinde, ortaklığa dair aşağıdaki ifadeler yer alıyor:

Binance Smart Chain ve Alethea AI birlikte kuvvetli bir topluluk oluşturmaya devam etmek için güçlerini birleştirecek. Noah’s Ark (Nuh’un Gemisi), ilk Akıllı Metaverse ve tüm iNFT Protokolü, Binance ekosisteminden faydalanacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu