Kripto Haberleri

Binance CEO’su da Var! İşte 5 Ünlüden Bitcoin ve Altcoin Yorumları

Binance CEO’su da Var! İşte 5 Ünlüden Bitcoin ve Altcoin Yorumları, kripto para takipçileri için Binance CEO’su da Var! İşte 5 Ünlüden Bitcoin ve Altcoin Yorumları ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Binance CEO’su da Var! İşte 5 Ünlüden Bitcoin ve Altcoin Yorumları başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Binance CEO’su da Var! İşte 5 Ünlüden Bitcoin ve Altcoin Yorumları

Geçen sene kripto piyasasında, merkezi olmayan finans (DeFi) sektörünün benzeri görülmemiş yükselişine, DeFi 2.0’ın ortaya çıkışına, Non Fungible Token (NFT)’lere, metaverse evrenin patlamasına, Web3 gelişimine neden olan alternatif merkezi olmayan çözümlere vb. bir çok gelişmeye tanık olduk ve Bitcoin ve altcoin projeleri için umut vadeden yeni bir yıla başladık. Bitiş ve başlangıç içinde kalan hafta içinde kripto para piyasasında alakayla takip edilen mühim simaların paylaşımlarına ve konuşmalarına Kriptosite.com okuyucuları için bir göz attık.

Ünlü simalar Bitcoin ve altcoin projeleri ile ilgili neler konuştu?

MicroStrategy kurucusu Michael Saylor

İş zekası, mobil yazılım ve bulut tabanlı hizmetler sağlayan bir şirket olan MicroStrategy’nin kurucularından ve yöneticilerinden olan Michael Saylor, Bitcoin ve altcoin projelerinin düzenlemesi ve oynaklığı, kripto uygulamalarının zorlukları, menkul kıymetler ve platformlar, kurumlar için fırsatlar, siber güvenlik vb. konuları ele aldığı bir YouTube videosu paylaşımı yaptı. Michael Saylor, sosyal platformda bu hafta içinde Bitcoin ile alakalı bir çok paylaşım yaptı. Bu paylaşımlar içinde MicroStrategy’nin Bitcoin satın alması da yer alıyordu.

Bitcoin ve kripto düzenlemesi ve volatilitesi, paranoya tehlikeleri ve diplomasinin erdemleri, kripto uygulamalarının zorlukları, menkul kıymetler ve platformlar, kurumlar için fırsatlar, siber güvenlik ve öldürücü uygulamaların Lightning aracılığıyla nasıl sağlanacağı ile ilgili bir inceleme.

TRON’un kurucusu Justin Sun

Kripto para birimi platformu TRON’un kurucusu ve Rainberry.Inc’in hali hazırdaki CEO’su olan Justin Sun, bu hafta Barbados’a giderek Başbakan Mia Mottley ve kabinesi ile tanıştı ve görüşlerini paylaşımı yaptı. Görüşmenin içinde finansal düzenlemeler, gelişmekte olan ülkelerde Blockchain entegrasyonu, yenilenebilir enerjiler vb. konular yer aldı. Bunun yanı sıra, Justin Sun, Fair dergisinin kapağında yer almakla alakalı heyacanını dile getiriken, USDC’nin Binance üzerinde Tron ağına gelişine de değindi.

Barbados’a gittim ve Başbakan Mia Mottley ve Maliye, Ekonomik İşler ve Yatırım Bakanlığı’nın kilit üyelerinin bunun yanında Enerji, Küçük İşletmeler ve Girişimcilik Bakanlığı üyeleri de dahil olmak üzere kabinesi ile görüştüm.

Milyoner yatırımcı Anthony Pompliano

Çok sayıda şirket kurup satan, Facebook ve Snapchat’te ürün ve büyüme personelleri çalıştıran ve erken etaptaki teknoloji şirketlerine 100 milyon doların üzerinde yatırım yapan bir girişimci ve yatırımcı olan Anthony Pompliano, bu hafta enflasyon ve volatilite kavramlarına odaklandı ve kripto piyasasıyla alakalı düzenlemeler ile ilgili görüşlerini paylaşımı yaptı. Merkez bankacılığı, para politikası, Bitcoin, merkeziyetsiz dijital para birimleri gibi konuları işlediği bir podcast paylaşan Pompliano, 2022 senesinin Bitcoin ve altcoin projeleri aracılığıyla yeni iş kolları yaratacağını düşündüğünü açıkladı.

Bir dizi on-chain ve makro ekonomik ölçütler de dahil olmak üzere, gözden geçirilecek bir 2021 yılı boyunca söz ediyoruz. Tadını çıkarın!

Bitcoin maximalisti Erik Voorhees

Dijital varlıklar için bir arayüz olan ShapeShift’in kurucusu ve en eski Bitcoin ve kripto para savunucularından birisi olan Erik Voorhees, bu hafta kripto paralara ilişkin umutlu olduğunu ima eden bir tweet paylaşımı yaptı.

Mutlu Noeller arkadaşlar, dünya çapındaki bu güzel günün tadını çıkarın. Hepimiz bi hayli yol aldık

CZ namıyla bilinen Changpeng Zhao

Çoğunlukla “CZ” olarak anılan Changpeng Zhao, Çinli-Kanadalı bir işletme yöneticisi. Zhao, Nisan 2018 saygınlığıyla işlem hacmine göre dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance’in kurucusu ve CEO’su. CZ, bu hafta Binance Coin (BNB)’den ve Binance’in bZx Protocol Token $BZRX Token Swap ve OokiDAO Token $OOKI güncellemelerinden bahsetti. Binance’in Bahreyn’de “Kripto Varlık Hizmeti Sağlayıcısı” olarak onaylanmasına da değinen CZ, kripto piyasasını yenilerine bazı ikazlar yaptı ve bilgi verdi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu