Kripto Haberleri

Binance Launchpool’daki 24. Proje: Manchester City Fan Token (CITY) Nedir?

Binance Launchpool’daki 24. Proje: Manchester City Fan Token (CITY) Nedir?, kripto para takipçileri için Binance Launchpool’daki 24. Proje: Manchester City Fan Token (CITY) Nedir? ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Binance Launchpool’daki 24. Proje: Manchester City Fan Token (CITY) Nedir? başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Binance Launchpool’daki 24. Proje: Manchester City Fan Token (CITY) Nedir?

Binance Launchpool’daki 24. projeyi açıkladı. Launchpool‘daki yeni kripto para projesi Chiliz tabanlı Manchester City Fan Token (CITY)’dir. Peki Manchester City Fan Token (CITY) nedir? Manchester City Fan Token (CITY), İngiltere ligi futbol takımlarından Manchester City’nin taraftar token’ıdır.

Kullanıcılar,  11.11.2021 tarihinden başlayarak, 30 gün boyunca CITY tokenlerini toplamak için BNB, CHZ ve BUSD’lerini ayrı havuzlarda stake edebilecekler. Borsa 10 Kasım’da altcoin’i platformunda listeledi. Kriptosite.com olarak, Manchester City Fan Token (CITY)’ı siz değerli okurlarımız için detaylı araştırmaya koyulduk, birlikte konuyu gözlemleyelim…

Manchester City Fan Token (CITY) nedir?

Manchester City Fan Token (CITY), Manchester City fanatiklerina Socios uygulamasını ve hizmetlerini tercih ederek kulüp kararları üzerinde tokenize edilmiş bir etki payı veren bir yardımcı program tokenidir. Kripto para, kullanıcıların özel ödüller, kulüp tanıma ve daha fazlası için rekabet etmesine olanak tanıyan bir üyelik anahtarı görevi görür.

CITY token sahipleri, Manchester City aracılığıyla yayına giren çeşitli “taraftar kararı” anketlerinde akıllı anlaşma yoluyla oy kullanabilirler. CITY, Ethereum üzerine kurulu bir Proof-of-Authority yan zinciri olan Chiliz Chain’de bir yardımcı program tokenidir ve esas olarak aşağıdakiler için kullanılır:

 • Yönetim: CITY sahipleri, Manchester City aracılığıyla yayına giren çeşitli anlaşma bağlayıcı “taraftar kararı” anketlerinde akıllı anlaşma yoluyla oy kullanabilirler.
 • Ödüller: CITY sahipleri Socios’taki etkileşimlerden ödüller kazanabilir.
 • Staking: Gelecekte CITY, Fungible Token (NFT) ödülleri kazanmak için stake edilebilir.

CITY Launchpool Ayrıntıları:

 • Token Adı: Manchester City Taraftar Tokeni (CITY)
 • Toplam Arz:  20.000.000  CITY
 • Dolaşan Arz: 3.708.172 (toplam arzın %18,54’ü)
 • Launchpool Arzı: 291.036 CITY
 • Block Explorer: CITY BEP-20 Block Explorer,  CITY Chiliz Chain Explorer
 • Stake Şartları: Üst limit yok. KYC gerekli.

Desteklenen Havuzlar:

 • Stake BNB
 • Stake CHZ
 • Stake BUSD
 • Farming Dönemi: 11.11.2021-10.12.2021 tarihleri arası.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu