Kripto Haberleri

Binance, Singapur’daki işlemlerini durdurduğunu açıkladı

Binance, Singapur’daki işlemlerini durdurduğunu açıkladı, kripto para haberleri bölümümüzde Binance, Singapur’daki işlemlerini durdurduğunu açıkladı başlıklı haberi siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk. Binance, Singapur’daki işlemlerini durdurduğunu açıkladı ile alakalı tüm yanıtlar yazımızda..

Binance, Singapur’daki işlemlerini durdurduğunu açıkladı

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, geçtiğimiz hafta yaptığı bir bilgilendirmede Avusturalya’daki vadeli işlemleri ve opsiyon ticaretini kapattığını açıklamıştı.

Geçen günlerde Binance.com’dan yapılan bir açıklamayla birlikte dev borsanın artık Singapur’da tüm işlemlerini durdurduğu bilgisi verildi. Bu da Singapurlu kullanıcıların artık Binance üzerinden kripto para ticareti yapamayacağı manasına geliyor.

Yapılan açıklamalara göre 26 Eylül’den bu yana borsaya para yatırma, kripto para spot ticareti ve itibari para ticareti gibi işlemlerin hepsi durduruldu.

ılan makalede, Binance neden olarak Singapurlu düzenleyicileri gösterdi. Açıklamalarda tüm kullanıcıların paralarının geri iade edileceği, hâlihazırda bulunan pozisyonların da 26 Ekim tarihine kadar kapatılması gerektiği vurgulandı.

Dev borsa, ülkede yeniden faaliyete geçmesi için düzenleyicilerle makul çözümler bulmaya çalışacağını dile getirdi. Şirkete göre mevcut karar, kripto para endüstrisinin yerel pazarda büyümesine de katkı sağlayacak.

Eposta ile ın başlıklı bu arkadaşınıza postalayın.
:

Başa dön tuşu