Kripto Haberleri

Binance’den deprem bölgesine 3 milyon dolarlık bağış

Binance’den deprem bölgesine 3 milyon dolarlık bağış, kripto para haberleri bölümümüzde Binance’den deprem bölgesine 3 milyon dolarlık bağış başlıklı haberi siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk. Binance’den deprem bölgesine 3 milyon dolarlık bağış ile alakalı tüm yanıtlar yazımızda..

Binance’den deprem bölgesine 3 milyon dolarlık bağış

Binance
Depremden etkilenen 10 ilimizdeki onaylı kullanıcılara 100$ değerinde BNB airdrop yapan Binance bunun bunun yanında bir yardım kampanyası da yürütüyor. İlk turda toplanan 3 milyon doların ardından toplamda 5 milyon dolara ulaşması bekleniyor.

Binance’den dev yardım

Binance Charity üzerinden başlayan yardım kampanyasında toplam 3 milyon dolar bağış toplandı ve ilk tur bitti. Daha sonra ise 1 milyon dolarlık yeni bir bağış turunda daha yardım toplanmaya başladı.

Binance toplanan yardımları bölgedeki sivil toplum kuruluşu ortakları üzerinden mağdurlara ulaştırıyor. Medikal destek, çadır, gıda, battaniye, su gibi birden fazla ihtiyaç malzemesi toplanıyor. Kısa süre önce MEXC ve Bitci borsaları da deprem bölgesine ihtiyaç tırlarını ulaştırdı.

Google News Abone Ol Butonu

Eposta ile ın başlıklı bu arkadaşınıza postalayın.


:

Başa dön tuşu