Kripto Haberleri

Binance’den deprem mağdurlarına airdrop desteği

Binance’den deprem mağdurlarına airdrop desteği, kripto para haberleri bölümümüzde Binance’den deprem mağdurlarına airdrop desteği başlıklı haberi siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk. Binance’den deprem mağdurlarına airdrop desteği ile alakalı tüm yanıtlar yazımızda..

Binance’den deprem mağdurlarına airdrop desteği

Binance
Ülkemizi sarsan deprem ardından kripto para camiası da kolları sıvadı. Yerli borsalarımızdan bu hususta pek ses çıkmazken yabancı borsalar ardı ardına yardım kampanyaları düzenliyor. Binance bu işte alkışı hak etti.

Binance’den airdop

Binance borsası yaptığı bilgilendirmede deprem bölgesinde olan onaylı üyelerine airdrop yapacağını açıkladı. 6 Şubat tarihi itibari ile Kahramanmaraş, Kilis, Diyarbakır, Adana, Osmaniye, Gaziantep, Şanlıurfa, Adıyaman, Malatya ve Hatay illerinde olan adres doğrulamaları Binance kullanıcıları 100$ değerinde BNB alacak.

Yaklaşık 1883TL değerinde olacak bu airdrop toplamda 5 milyon dolar sona erecek. Bu da hemen hemen 94 milyon TL değerinde bir yardıma denk geliyor. Yeniden söylemek gerekirse depremzedeler için normal şartlar altında devam bir yardım kampanyası değil. Binance doğrudan kullanıcıların hesabına 100$ yatırmış olacak.

Google News Abone Ol Butonu

Eposta ile ın başlıklı bu arkadaşınıza postalayın.


:

Başa dön tuşu