Kripto Haberleri

Binance’in Listeleyebileceği Altcoin’ler Açıklandı! İşte Tam Liste…

Binance’in Listeleyebileceği Altcoin’ler Açıklandı! İşte Tam Liste…, kripto para takipçileri için Binance’in Listeleyebileceği Altcoin’ler Açıklandı! İşte Tam Liste… ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Binance’in Listeleyebileceği Altcoin’ler Açıklandı! İşte Tam Liste… başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Binance’in Listeleyebileceği Altcoin’ler Açıklandı! İşte Tam Liste…

Bir Twitter hesabı, ticaret hacmi ile en büyük kripto para borsası olarak karşımıza çıkan Binance’in listeleme ihtimali olan altcoin projelerini paylaşıyor. Hesap, Binance ile alakasının ne kadar fazla olduğuna dair çeşitli özelliklere bakıyor. İşte detaylar…

Binance, hangi altcoin projelerini listeleyebilir?

Coinko isimli hesap, projelerin blog’da yer almasına, “Bana soru sor” etkinliklerinde yer almasına, Binance Labs kapsamına girmesine, Binance Mystery Box’ta yer almasına ve Binance’in “Most Valuable Builder Accelator” programına katılım sağlamasına bakıyor ve buna paralel olarak projelere tik atıyor. Yakın gelecekte paylaşılan bir listeye göre en fazla MyDeFiPet, Bunny Park, Faraland, Xend Finance, Covalent, Tranchess, Refinable, NFTB isimli projelerde tik yer alıyor.

Yine de Coinko, çok fazla “tik” olmasının, Binance’in altcoin’i listeleyeceği manasına gelmediğinin önemini vurguluyor. Sadece bir ihtimal olduğuna gözleri üstüne topluyor. Yatırımcılar, listeleme haberleri ile coin fiyat aralıklarında ani artış yaşanması gibi nedenler yüzünden bu tarz haberlerini yakında zamandan takip ediyor.

Kriptokoin.com olarak önceden de açıkladığimiz üzere Binance, dün, Gnosis isimli bir altcoin’i listelediğini açıkladı. Bunun ardından Gnosis (GNO) fiyatı, yüzde 40’lık ani bir yükseliş yaşadı. Coin, 290 dolardan 427,45 dolara sıçradı. Lakin, CoinGecko verilerine göre, 5 Ocak 2018’de gördüğü  441,99 dolarlık tüm zamanların en yüksek düzeysine ulaşamadı. Şu anda 302,79 dolara geri çekilmiş durumda.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu