Kripto Haberleri

Binance’in Yatırım Yaptığı Bu 10 Altcoin’e Dikkat: Listelenebilir!

Binance’in Yatırım Yaptığı Bu 10 Altcoin’e Dikkat: Listelenebilir!, kripto para takipçileri için Binance’in Yatırım Yaptığı Bu 10 Altcoin’e Dikkat: Listelenebilir! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Binance’in Yatırım Yaptığı Bu 10 Altcoin’e Dikkat: Listelenebilir! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Binance’in Yatırım Yaptığı Bu 10 Altcoin’e Dikkat: Listelenebilir!

İşlem hacmiyle dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, çeşitli projeleri desteklemek için onlara yatırım yapıyor. Bu yatırımı, “Blockchain ve kripto para girişimcilerine yatırım yapmak ve güçlendirmek için bir girişim” olarak tanımladığı bölümü Binance Labs aracılığıyla yapıyor. Yatırım yaptığı projelerin altcoin’leri ise genelde bir süre sonra borsada listeleniyor. Kriptosite.com olarak da açıkladığimiz üzere listeleme sonrası genelde altcoin fiyat aralıklarında oldukça önemli fiyat artışı meydana geldiği için, yatırımcılar bu tarz haberleri yakında zamandan takip ediyor. Peki, Binance’in yatırım yaptığı fakat halen borsada listelenmeyen coin’ler hangileri? İşte liste…

Binance Labs yatırımı alan altcoin’ler

  • MobileCoin (MOB): MobileCoin, mobil cihazlar gibi normal kaynak kısıtlı mekanlarda gizlilik ve güvenlik ile birlikte basit bir kullanıcı deneyimi sunmak üzere dizayn edilmiştır.
  • HOPR (HOPR): HOPR, küresel ölçekte veri ve gizlilik poblemlerinı çözmeyi amacında olan bir protokoldür
  • Covalent (CQT): Covalent, büyük veri teknolojilerinden yararlanır ve içgörüler sunar.
  • Biswap (BSW): Biswap, üç tip yönlendirme sistemi ve düşük işlem fiyatları olan bir DEX’tir.
  • Refinable (FINE): BSC’de NFT hub’ı olmayı amacında olan bir protokoldür.
Binance de Var! Bu Altcoin'den Milyonlarcası Borsalara Aktı!
  • StarSharks (SSS): StarSharks, oyuncuların, sürdürülebilir bir ekosistemde NFT’lerin değerini tanımlayabilecekleri bir metaverse’dir.
  • Numbers Protocol (NUM): Numbers Protocol, Web 3.0 için yeni merkezi olmayan fotoğraf ağını oluşturur.
  • Xend Finance (XEND): Google Developers Launchpad’den de yatırım alan Xend Finance, Nijerya merkezli bir girişimdir. Kredi birlikleri dünyasına DeFi’ı getirmek istiyor.
  • Math Wallet (MATH): MATH, kripto para alanında birden fazla uygulamayı birleştiren bir kripto platformudur.
  • Cere Network (CERE): Cere Network, cross-chain amacı taşıyan bir platformdur.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu