Kripto Haberleri

Bitci’den Fan Token Dünyasında Bir İlk: Geri Alım Garantisi!

Bitci’den Fan Token Dünyasında Bir İlk: Geri Alım Garantisi!, kripto para takipçileri için Bitci’den Fan Token Dünyasında Bir İlk: Geri Alım Garantisi! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Bitci’den Fan Token Dünyasında Bir İlk: Geri Alım Garantisi! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Bitci’den Fan Token Dünyasında Bir İlk: Geri Alım Garantisi!

Fan token piyasasında dünya çapında ilk kez uygulanacak Geri Alım Garantisi süreci, 27 Eylül 2021 Pazartesi günü Bitci.com’da başlıyor. Uygulamayla birlikte, yatırımcılar fan token’ları ön satış fiyatından iade edebilecek böylece tüm zararlarını ortadan kaldırabilecek.

Fan token piyasasında ilk kez uygulanacak Geri Alım Garantisi süreci, Bitci.com’da!

Dünyanın önder fan token platformlarından Bitci Teknoloji, sektöre kazandırdığı ilklere sürdürmekte. Brezilya ve İspanya Milli Takımları, Mclaren Formula 1 Team, FIBA, MotoGP, Wolves, Sporting Lizbon gibi dünya devleriyle yaptığı anlaşmalarla dikkatleri üzerine çeken Bitci Teknoloji, fan token sektöründe şimdiye kadar yapılmayanı yaparak Geri Alım Garantisi uygulamasını başlatıyor.

Geri Alım Garantisi, Bitci bünyesindeki tüm futbol ve basketbol takımlarının fan token’ları için geçerli olacak. Geçen aylarda yapılan ön satış sürecinde, tüm Bitcicoin yatırımcılarına Airdrop yöntemiyle ücretsiz biçimde sunulan Ankaragücü’nün fan token’ı ANKA Token da bu geri alım sürecinin dışında tutulacak.

Anında hesaplara geçecek!

Geri Alım Garantisi için alakalı bölüme yönlendirmeler Bitci.com web sitesi üzerinden sağlanacak. İlgili sekmeye tıklayan yatırımcılar, burada yalnızca birkaç tık’la fan token’larını, ön satışta aldıkları TL fiyatı üzerinden iade edebilecekler. İade seçeneğine onay veren yatırımcıların hesabına, fan token’ın TL bazındaki ön satış fiyatına karşılık gelen güncel Bitcicoin miktarı anında yansıtılacak.

Fan token’lar 186 gün içinde iade edilebilecek

Geri Alım Garantisi uygulaması kapsamı içinde yatırımcıların dikkat etmesi gereken konular şunlar:

  • Geri Alım Garantisi kapsamı içinde, yatırımcılar yalnızca ön satıştan aldıkları fan token sayısı kadar varlığı iade edebilecek. Yani bir yatırımcı X bir fan token’ın ön satışından 1.000 adet aldıysa, iade edebileceği X fan token sayısı da 1.000’i aşamayacak.
  • İlgili fan token’ın listeleme tarihinden sonra, söz konusu token’ı zararına satan yatırımcılar da bu token’ları mevcut piyasa koşullarından yeniden alıp Bitci.com’a iade edebilecekler. Burada da token sayısı üst limiti, ön satıştan alınan kadar olacak.
  • Fan Token’lar, ön satış tarihinden bu yana 186 gün içinde iade edilebilecek.
Bitci Teknoloji Sermayesini Yüzde 500 Artışla 100 Milyon TL’ye Yükseltti!

Öncü Bitcoin borsası Bitci.com ile ilgili

Kriptosite.com olarak önceden açıkladığimiz üzere, Çağdaş Holding bünyesinde Blockchain teknolojilerinin araştırılması ve geliştirilmesi maksadıyla Bodrum’da kurulan Bitci Teknoloji, 2018 senesinden bu yana kendi Blockchain altyapısı üzerinde dünyanın en büyük spor kulüpleri ve spor organizasyonları için taraftar token’ları geliştirmekte, bu kulüplerin ve organizasyonların Blockchain altyapılarını oluşturmaktadır.

Ayrıca dünyanın öncü Blockchain teknoloji şirketlerinden ve borsalarından birisi olan Bitci.com, Brezilya Milli Takımı, İspanya Milli Takımı, Türkiye Milli Basketbol Takımı, FIBA, Formula 1 takımlarından McLaren, Glasgow Rangers gibi dünyanın sayılı spor organizasyonlarının ve spor kulüplerinin Blockchain partnerliğini yapmaktadır. 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu