Kripto Haberleri

Bitcoin Balinası, Milyonları Coinbase’e Boşalttı! “Satış Yapabilir”

Bitcoin Balinası, Milyonları Coinbase’e Boşalttı! “Satış Yapabilir”, kripto para takipçileri için Bitcoin Balinası, Milyonları Coinbase’e Boşalttı! “Satış Yapabilir” ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Bitcoin Balinası, Milyonları Coinbase’e Boşalttı! “Satış Yapabilir” başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Bitcoin Balinası, Milyonları Coinbase’e Boşalttı! “Satış Yapabilir”

Yakın bir zamanda bir Bitcoin (BTC) balinası, 95 milyon dolarlık BTC’yi en büyük kripto para borsalarından birisi olan Coinbase’e aktardı. Kriptosite.com olarak detayları aktarıyoruz…

Bitcoin balinası harekete geçti: Coinbase’e transfer

95.557.820 dolarlık Bitcoin tutan anonim bir kripto para cüzdanı, fonlarını Coinbase’e aktardı. Bu transfere bağlı Bitcoin cüzdan adresinin 3Kzh9qAqVWQhEsfQz7zEQL1EuSx5tyNLNS olduğu belirtiliyor. Uzmanlara göre cüzdanlardan borsalara kripto para transferleri genelde düşüş sinyalidir. Çoğu yüksek net değere sahip kripto para traderı, fonlarını bir donanım cüzdanında tutar, çünkü bu cihazlar kripto para borsalarından daha iyi güvenlik sunar. Donanım cüzdanları, yatırımcıların özel anahtarlarını çevrim dışı olarak saklar ve dijital varlıklarını çevrim içi saldırılara karşı korur.

Bitcoin Düşüyor: Yatırımcılar Bu DeFi Altcoin'lerine Sığınıyor!

Balinalar bir borsaya BTC aktardığında, bu genelde likidite aradıkları manasına gelmektedir. Bir borsada büyük miktarda kripto para tutmanın güvenlik riskleri, bu varlıkları bir donanım cüzdanında tutmaktan daha yüksek olduğundan, yatırımcının kripto paralarını Coinbase’de tutmayı planlaması pek olası değildir. Uzmanlara göre bu Bitcoin balinasının ya BTC satmayı veya diğer altcoin’ler için takas etmeyi planlıyor olması olabilecekdir. Yazım sırasında Bitcoin’in fiyatı, son 24 saatte yükseliş yaşayarak 48.448 dolara yükseldi. Sabah saatleri civarında 46.000 dolar civarından işlem gören en büyük kripto para biriminin yükselişi, yüzde 3 civarına denk geldi. BTC, son 14 günde yüzde 1.6 yükselirken son 30 günde yüzde 15 değer kaybetti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu