Kripto Haberleri

Bitcoin, DOGE ve SHIB Analizi: Hangi Seviyeler Beklenmeli?

Bitcoin, DOGE ve SHIB Analizi: Hangi Seviyeler Beklenmeli?, kripto para takipçileri için Bitcoin, DOGE ve SHIB Analizi: Hangi Seviyeler Beklenmeli? ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Bitcoin, DOGE ve SHIB Analizi: Hangi Seviyeler Beklenmeli? başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Bitcoin, DOGE ve SHIB Analizi: Hangi Seviyeler Beklenmeli?

DOGE ve SHIB gibi meme coinlerin sürekli olarak yükselişini görme şansı ne kadar olabilecek? Haftanın son günü, ilk 10 kripto paranın tamamı yükselişe geçti. Ayrıntılar Kriptosite.com’da.

Top coins by CoinMarketCap

DOGE, SHIB ve BTC yorumları

Bitcoin (BTC) geçen hafta %2,90 arttı. Yükselişe rağmen, boğalar inisiyatifi ele geçiremediği ve 67.000 dolardan zirveye geri dönemediği için Bitcoin (BTC) yatay işlem görmeye sürdürmekte. İşlem hacmi düşük, bu da önümüzdeki hafta BTC işlemlerini 60.000-66.000  dolar aralığında görme şansının yüksek olduğu manasına geliyor. Düşüş konusu, ana kripto desteği 56.560 dolardan kırarsa ve bunun altında sabitlenirse manalı hale gelir. Bitcoin, yazım zamanında 62.044 dolardan işlem görüyordu.

BTC/USD chart by TradingView

Bunun yanı sıra DOGE, bu hafta Bitcoin (BTC) ile hemen hemen aynı fiyat hareketini gösterdi. DOGE, en fazla likidite bölgesinin yakınında işlem görmeye sürdüği için ne yükselişte ne de düşüşte. Analist Denys Serhiichuk’a göre, boğalar DOGE’yi 0,3 dolar civarında bölgeye geri getirirse, yükselişin devam etmesi beklenebilir. Analiste göre, git gide artan işlem hacmi olası büyümeyi teyit edebilir. DOGE, yazım zamanında 0.2638 dolardan işlem görüyordu.

DOGE/USD chart by Trading View

SHIB bugün ana kaybeden. Kırmızı bölgede işlem gören, ilk 20 listesindeki tek kripto para. Günlük zaman diliminde SHIB, 0,00005 ABD doları düzeysinde destekten false bir çıkış yaptı. Şu anda kripto para, destek ve direnç içinde geniş bir aralıkta işlem görüyor. Daha fazla fiyat hareketi yönünden, SHIB, analist Denys Serhiichuk’a göre daha fazla enerji kazanabilmesi için gösterilen düzeylerde işlem yapmaya devam edebilir. SHIB, basın zamanında 0,00005746 dolardan işlem görüyor.

SHIB/USD chart by Trading View

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu