Kripto Haberleri

Bitcoin Düşüşünü Öngören Analist, 13 Altcoin’li Portföyünü Paylaştı!

Bitcoin Düşüşünü Öngören Analist, 13 Altcoin’li Portföyünü Paylaştı!, kripto para takipçileri için Bitcoin Düşüşünü Öngören Analist, 13 Altcoin’li Portföyünü Paylaştı! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Bitcoin Düşüşünü Öngören Analist, 13 Altcoin’li Portföyünü Paylaştı! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Bitcoin Düşüşünü Öngören Analist, 13 Altcoin’li Portföyünü Paylaştı!

Bitcoin fiyatındaki sert düzeltmeyi önceden tahmin ederek, takipçilerini uyarmasından tanıdığımız, popüler kripto analisti Erhan Ünal, 10 Kasım’da, 373 bin Twitter takipçisine yaptığı paylaşımda, güncel kripto para portföyünü, maliyetleriyle birlikte açıkladı. Biz de Kriptosite.com analistin portföyünde yer verdiği altcoin projelerine bir göz attık.

Bitcoin düzeltmesini tahmin eden analistin sepetine koyduğu altcoin projeleri

Türk kripto para piyasasında bi hayli popüler olan Erhan Ünal, öncedensinde Bitcoin (BTC) fiyatı 60.000 dolar düzeylerinden işlem görürken, BTC’de bir fiyat çöküşü bulunacağını ve 36.000 dolara gerileyeceği hususunda takipçilerini uyardı ve ikazsında haklı çıktı. Burada enteresan olan nokta ise analistin bu ikazyı yaptığı zaman herkes, BTC’nin 100.000 doları hedeflediğini düşünüyordu ve bundan dolayı analist tepkileri üzerine çekti. Lakin analist, bu hususta kendine güvendi ve tahmininde ısrarcı oldu ve 2021’in sert düzeltmesi hususunda ikazsına sürdü. Ve sonunda 30.000 dolar düzeylerine kadar düşen BTC, analisti tasdik etti.

Kripto analisti Erhan Ünal’ın sepetindeki ilk altcoin Filecoin (FIL). Filecoin (FIL), dosya depolama için eşler arası, merkezi olmayan bir ağ olan Filecoin aracılığıyla sunulan yerel dijital token’dir. Token, dosya depolamanın güvenilirliğini sağlamak maksadıyla ekonomik bir teşvik olarak sunuluyor. Analist, FIL’in kendisine maliyetinin 64,5 dolar olduğunu açıklıyor. CoinMarketCap verilerine göre altcoin fiyatı son 24 saat içinde %2,67 artışla 68,07 dolara yükseldi.

Analistin listesindeki bir diğer kripto para Internet Computer (ICP). Internet Computer dünya çapında binlerce bağımsız node operatörü ve veri merkezinin milyonlarca node makinesinin ağa katkıda bulunmasını olabilecek kılıyor. Analistin maliyeti 44,75 dolarken, token yazının yazıldığı sıralarda 53,50 dolardan işlem görüyordu.

Kripto analisti Erhan Ünal’ın portföyünde bulunan diğer altcoin projeleri ise şunlar: Smooth Love Potion (SLP), Bakery Token (BAKE), Auto (AUTO), Chliz (CHZ), FC Barcelona Fan Token (BAR), Atletico De Madrid Fan Token (ATM), Manchester City Fan Token (CITY), Galatasaray Fan Token (GAL), Fenerbahçe Token (FB), Trabzonspor Fan Token (TRA).

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu