Kripto Haberleri

Bitcoin Düşüyor: Yatırımcılar Bu DeFi Altcoin’lerine Sığınıyor!

Bitcoin Düşüyor: Yatırımcılar Bu DeFi Altcoin’lerine Sığınıyor!, kripto para takipçileri için Bitcoin Düşüyor: Yatırımcılar Bu DeFi Altcoin’lerine Sığınıyor! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Bitcoin Düşüyor: Yatırımcılar Bu DeFi Altcoin’lerine Sığınıyor! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Bitcoin Düşüyor: Yatırımcılar Bu DeFi Altcoin’lerine Sığınıyor!

DeFi sektörü tokenleri, Bitcoin 48,5 bin doların altına düştüğü için şu aralarda barınak görevi sunuyor. Bitcoin’in 48.500 doların altında mücadele etmesiyle kripto piyasa darbe alırken, FARM, QUICK ve ANT, kripto traderlarına fırtınadan korunma olanağı sunuyor. Ayrıntılar Kriptosite.com’da.

İşte 2022 İçin 6 Bitcoin ve Altcoin Tahmini

Bu DeFi altcoinler Bitcoin (BTC) yatırımcısına sığınak

Bitcoin (BTC) fiyatı birkaç saat içinde hemen hemen 4.000 dolar değer kaybederken, boğalar şimdi daha fazla kayıpları önlemek için 48.500 dolardan destek sağlamaya çalışıyor. Piyasa genelindeki düşüşün ortasında, kripto ekosisteminin merkezi olmayan finans (DeFi) sektörü, bazı traderlara fırtınadan korunma teklif etti ve birkaç token %30’u aşan kazançlar gördü.

Son veriler, son 24 saatte en fazla kazananların Harvest Finance (FARM), QuickSwap (QUICK) ve Aragon (ANT) olduğunu gösteriyor. Harvest Finance, tam ademi merkeziyetçiliğe doğru ilerliyor. Harvest Finance, ekosistem genelinde mevcut olan en yüksek verimi otomatik olarak toplamak ve en son çiftçilik metotlarıni uygulayarak kullanıcıların elde ettiği verimi optimize etmek için dizayn edilmiş bir DeFi protokolü. Son fiyat artışından önce 25 Aralık’ta FARM için yükseliş görünümü tespit etmeye başlanmıştı.

Yukarıdaki grafikte görüldüğü gibi, FARM için VORTECS™ Skoru 25 Aralık’ta yeşil bölgeye tırmandı ve sonraki üç gün içinde fiyatın %207 artmasından hemen hemen iki saat önce 75’e ulaştı. FARM’ın fiyatındaki artış, proje, “inşaatçılar” olarak anılan topluluk üyelerinin yeni çiftçilik stratejileri uygulama ve gerektiğinde kullanıcı arayüzünü güncelleme kabiliyeti de dahil olmak üzere tam ademi merkeziyetçiliğe doğru ilerlemeye sürdükçe ortaya çıkmakta.

 Harmony (ONE) zıpladı

QucikSwap, Polygon ağında çalışan merkezi olmayan bir borsa ve otomatik piyasa yapıcıdır. Son alınan veriler, 22 Aralık’ta 235 dolarlık düşük bir düzeyden işlem gördükten sonra, QUICK fiyatının %143 artarak 28 Aralık’ta 570.50 dolara eriştiğini ve 24 saatlik işlem hacminin %1.240’a yükseldiğini gösteriyor. QUICK fiyatındaki ani artış, Harmony (ONE) protokolü ile Polygon içinde QuickSwap’ta bir MATIC/ONE likidite sağlayıcı havuzunun oluşturulmasına izin veren bir geçiş zincirinin serbest bırakılmasını takip etti.

Analist, Sıradaki Patlayıcı Altcoin Projesini Duyurdu!

Aragon dijital öz-egemenliğe odaklanıyor. Aragon, topluluk katılımını teşvik eden yönetişim yapılarının geliştirilmesine yardımcı olmanın bir yolu olarak merkezi olmayan özerk kuruluşların (DAO’lar) oluşturulmasını destekleyen Ethereum (ETH) ağı üzerinde bir protokoldür.

Yukarıdaki grafikte görüldüğü gibi, ANT için VORTECS™ Skoru 25 Aralık’ta yükselmeye başladı ve ertesi gün fiyatının %55 artmasından hemen hemen 45 saat önce 73’e ulaştı.  ANT için fiyat takdiri, Web 3.0 konseptinin 2022’ye doğru ivme kazanması ve Aragon’daki ekibin “kendi egemenliğini savunan organizasyonel şekilleri” destekleme hedefine doğru adımlar atmasına yardımcı olmasıyla ortaya çıkmakta. Genel kripto para piyasa değeri şu anda 2.276 trilyon dolar ve Bitcoin’in hakimiyet oranı %40,2.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu