Kripto Haberleri

Bitcoin, ETH, SHIB ve XRP Bakakaldı: Bu 4 Altcoin Fırladı!

Bitcoin, ETH, SHIB ve XRP Bakakaldı: Bu 4 Altcoin Fırladı!, kripto para takipçileri için Bitcoin, ETH, SHIB ve XRP Bakakaldı: Bu 4 Altcoin Fırladı! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Bitcoin, ETH, SHIB ve XRP Bakakaldı: Bu 4 Altcoin Fırladı! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Bitcoin, ETH, SHIB ve XRP Bakakaldı: Bu 4 Altcoin Fırladı!

2022’nin ilk gününde Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), SHIB ve XRP gibi büyük kripto para birimleri son 24 saatte oldukça önemli değişim görmezken piyasa değerine göre ilk 100’de bulunan 4 altcoin yükseliş yaşadı. Kriptosite.com olarak detayları aktarıyoruz…

Bu 4 altcoin fırladı: İşte detaylar

Günün en fazla kazananı, yüzde 10.92 ile Oasis Network (ROSE) oldu. Oasis Network, Cosmos SDK kullanılarak oluşturulmuş ve açık finans ve sorumlu bir veri ekonomisi için dizayn edilmiş gizlilik odaklı bir L1 Blockchain’idir. ROSE için ivme ve fiyat yükselişinin nedenleri içinde, 160 milyon dolarlık bir Oasis ekosistem fonunun lansmanı, ağdaki non fungible token (NFT) projesinin tanıtılması ve hızla büyüyen bir topluluk ve merkezi olmayan uygulamalar ekosistemi belirtiliyor.

Efsanevi Analist: SAND ve Bu 4 Altcoin’de Büyük Fırsatlar Gizli!

İkinci sırada, yüzde 10 ile XDC Network (XDC) yer alıyor. XDC, ülkeler arası ticaret ve finans için optimize edilmiş, kurumsal kullanıma hazır bir hibrit Blockchain teknolojisi şirketidir. Üçüncü olarak, Kendi ısmarlama konsensüs algoritmasını tercih ederek geliştiricilere merkezi olmayan finans (DeFi) hizmetleri sağlayan, yönlendirilmiş bir döngüsel olmayan grafik (DAG) akıllı anlaşma platformu olan Fantom (FTM) değer kazandı. Fantom, yakın günlerde Multichain’e (Anyswap) eklendi.

En son, adını Elon Musk, Dogecoin ve Mars’tan alan Dogelon Mars (ELON) değer kazandı. ELON, piyasa değeri ile ilk 100’e yakın günlerde girdi. Dogelon’un subreddit’inde, yatırımcıların ilk 50 arasına girme hedefi taşıdığı görülebiliyor.

Let’s get in the top 50 ?? from dogelon

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu