Kripto Haberleri

Bitcoin Fiyatı İçin Eylül, Ekim ve Kasım Tahminleri Çıktı!

Bitcoin Fiyatı İçin Eylül, Ekim ve Kasım Tahminleri Çıktı!, kripto para takipçileri için Bitcoin Fiyatı İçin Eylül, Ekim ve Kasım Tahminleri Çıktı! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Bitcoin Fiyatı İçin Eylül, Ekim ve Kasım Tahminleri Çıktı! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Bitcoin Fiyatı İçin Eylül, Ekim ve Kasım Tahminleri Çıktı!

Şu anda 50.000 dolarlık direnç düzeysi ile boğuşan Bitcoin fiyatı için Eylül, Ekim ve Kasım ayına yönelik yeni tahminlerde bulunuldu. Northstar & Badcharts’ın kurucu ortağı Kevin Wadsworth, yükseliş yetaptan önce BTC’nin 40.000 dolarlık dip düzey görebileceğini söylerken Willy Woo, BTC’nin önümüzdeki aylarda “çıldıracağını” tahmin ediyor. İşte Kriptokoin.com olarak derlediğimiz yorumlar…

Willy Woo: Mevcut Bitcoin döngüsü bambaşka

Geniş çapta takip edilen on-chain analisti Willy Woo, uzun vadeli sahiplerin ileri gelen kripto para birimini biriktirmeye sürdükçe Bitcoin’in önümüzdeki aylarda “çıldıracağını” tahmin ediyor. What Bitcoin Did podcast’inin yeni bir bölümünde Woo, BTC’lerini en az beş ay boyunca sabit durumda tutan uzun vadeli sahiplerin önümüzdeki aylarda varlıklarını hissettireceğini dile getiriyor.

Bu Hafta Bitcoin Fiyatında İzlenecek 5 Önemli Şey

Woo’ya göre bu, bir makro döngü olayı ve 2014-2015’teki diplerde de görülen bir şey. Hatta 2019 ve 2020’de de görüldü. Covid krizi vardı. Tüm coin’leri toplayan Michael Saylor vardı ve bu, BTC’yi uzun vadeli bir biçimde biriktirenlerin de zirve gördüğü bir seneydi. Woo’ya göre bir zirveye doğru ilerliyoruz ve önümüzdeki aya kadar mevcut oranlarda zirvede bulunacağız. Bu, birikim anlamında en yüksek düzeyye gelir. Analist, birikimde zirveye çıkılmasının, bu tür bir yatay hareketin sonlanması ve ondan sonra bir hızlanma yapılması manasına geldiğini dile getiriyor.

Zincir üstü metrikler neler gösteriyor?

Woo, “Son artış, geçen sene Ekim ayından başlayarak 10.000 ila 60.000 dolar içindeydı. Bundan önceki artış, birkaç ay içinde 4.000 dolardan 14.000 dolara çıktı. Yani Ekim’de zirveye çıkmaya başlarsa… Kasım’dan sonrasına bakmaya başlıyoruz. İşte o zaman yükseliş gerçekleşiyor,” diyor.

Bitcoin (BTC)'de Gözler Bu Seviyede!

Uzun bir süredir elinde BTC tutanlar sebebiyle piyasa yapısının da “işlerin çıldıracağını gösterdiğini” dile getiriyor. Woo bunun bunun yanında zincir üzerindeki metriklere baktığını ve bu döngünün 2013 boğa piyasasından farklı olduğuna inandığını dile getiriyor. Woo, mevcut boğa koşusunun büyük bir artışla sona ereceğine inanmıyor. Artık önümüzde bambaşka bir yapı olduğunu ve bunun çok umut verici olduğunu dile getiriyor.

Kevin Wadsworth: Bitcoin fiyatı güz aylarında zirveye tırmanacak

Northstar & Badcharts’ın kurucu ortağı Kevin Wadsworth, teknikler bir zirveyi onayladıktan sonra mevcut kripto boğa döngüsünün Eylül ayından Ekim ayının sonuna kadar zirveye çıkacağını tahmin ediyor. Wadsworth, kısa vadede Bitcoin’in güz aylarında zirvelerine tırmanmadan önce 40.000 dolarlık bir taban görebileceğini dile getirdi.

Bitcoin Piyasasında Bu Hafta İzlenecek 5 Şey!

Wadsworth’e göre kripto boğa piyasası olabileceken yıl sonundan önce sonuçlanacak. Wadsworth, “Çizdiğim ve baktığım tüm grafikler, Eylül ayının üçüncü haftası ile Ekim ayının ortası ve hatta sonları içinde zamanlama yönünden biraz değişiklik gösteriyor. Bundan dolayı Eylül sonu ile Ekim sonu içinde kripto boğa piyasasının zirveye ulaşmasını isteyeceğim dört haftalık bir boşluk var,” diyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu