Kripto Haberleri

Bitcoin oynayan hamster ile tanışın: Yüzde 20 kazanç

Bitcoin oynayan hamster ile tanışın: Yüzde 20 kazanç, kripto para haberleri bölümümüzde Bitcoin oynayan hamster ile tanışın: Yüzde 20 kazanç başlıklı haberi siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk. Bitcoin oynayan hamster ile tanışın: Yüzde 20 kazanç ile alakalı tüm yanıtlar yazımızda..

Bitcoin oynayan hamster ile tanışın: Yüzde 20 kazanç

Sayısız insan bugün kripto para dünyasında kendisine finansal özgürlük sağlamak peşinde. Bunların büyük kısmı da kripto para dünyasında işlerin nasıl yürüdüğünün farkında değil. İki Alman genç buna dikkat çekmek istemiş. 

Bitcoin oynayan fare

Anonim kalmak isteyen gençler Mr Goxx adındaki hamsterları için bir düzenek kurmuş. Hamster tekerleğinin çubuklarına belirli sayıda kripto para ismi atanmış. Hamster nerede durursa oraya ait kripto para ismi sisteme iletiliyor. 

Hayvanın Buy ve Sell adında iki tüneli yer alıyor. Tekerleği çevirdikten sonra hangi tünele girerse sistem otomatik olarak alım yahut satım yapıyor. Böylelikle sürekli olarak olarak çalışan bir sistem ortaya çıkmakta. 

Hamster ilk ayında 326 Avroluk XLM alan hamster yüzde 7 civarında zarar etmiş fakat ardından başlayan yükseliş dönemine de denk geldiği için 27 Eylül itibariyle yüzde 20 civarında kazanç yakalamış. 

Gençler hayvanın 24 saatlik yaşantısını ve ticari işlemlerini canlı bir biçimde yayınlıyor. Bunun yanında olayın bir farkındalık projesi olduğunu ve kesinlikle yatırım tavsiyesi olmadığını vurguluyor. Ne var ki Mr Goxx kadar bu piyasada kazanç sağlayabilen kişi sayısı da çok değil. 
 

Eposta ile ın başlıklı bu arkadaşınıza postalayın.
:

Başa dön tuşu