Kripto Haberleri

Bitcoin Savunucusu Ünlü CEO, Bu Coin’leri Dipten Satın Aldı!

Bitcoin Savunucusu Ünlü CEO, Bu Coin’leri Dipten Satın Aldı!, kripto para takipçileri için Bitcoin Savunucusu Ünlü CEO, Bu Coin’leri Dipten Satın Aldı! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Bitcoin Savunucusu Ünlü CEO, Bu Coin’leri Dipten Satın Aldı! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Bitcoin Savunucusu Ünlü CEO, Bu Coin’leri Dipten Satın Aldı!

Bireysel kripto yatırımcıları mevcut düzeylerde korku duyarken, deVere Group CEO’su Nigel Green Bitcoin, Ethereum ve diğer kripto para birimlerindeki düşüşü satın aldığını paylaşıyor. Ünlü CEO, “oyun değiştiren küresel bir kripto girişimi” olduğunu iddia eden heyecan verici yeni bir projeye de değiniyor. Ayrıntılar Kriptosite.com‘da.

Ünlü CEO, dipten Bitcoin satın aldığını açıkladı

Bitcoin, saatler içinde fiyatından 4.000 dolar silen düzeltmenin ardından 43.000 dolar bölgesinde konsolide oluyor. Satış baskısı, bireysel yatırımcıları “panik satışa” sürüklerken, piyasa hissiyatını “aşırı korku” tarafına yöneltti. deVere Group CEO’su Nigel Green ise mevcut korku durumunda dip fiyatlardan Bitcoin (BTC) ve diğer coin’leri satın aldığını dile getiriyor:

Portföyümü doldurmak için Bitcoin ve diğer büyük kripto para birimlerinin daha düşük fiyat aralıklarını kullanıyorum. Niye? Çünkü bir çok büyük şirket, finans kurumu, hükümet, prestijli üniversite ve ünlü yatırım efsanesi gibi, kripto para birimlerinin paranın kaçınılmaz geleceği olduğuna eminim.

Bitcoin Fiyatı, Bu Seviyelere Düşebilir!

Nigel, tercihinde, Bitcoin’in sınırlı arzından kaynaklanan güvenli liman özelliğinin etkili olduğunu ekliyor:

Giderek git gide artan biçimde teknoloji odaklı, küreselleşen dünyamızda dijital, sınırsız, merkezi olmayan para birimlerini tutmak mantıklı ve benimseme ve talep her zaman artarken, bunun yanı sıra arz azalıyor.

Nigel Green, oyun değiştiren küresel kripto projesini anlatıyor

Green bunun bunun yanında, “daha iyi bir yarın yaratma gücüne sahip” olduğunu dile getirdiği “oyunu değiştiren” bir projenin ipuçlarına göre, kripto piyasasında daha büyük bir biçimde giriyor. Ayrıntılar kasıtlı olarak paylaşılmamıştı, fakat bir basın açıklamasında çok “yakında zamanda” daha fazla ayrıntının ortaya çıkacağına söz verildi. deVere Group, hemen hemen 100 farklı kuruluş ve ülkede danışmanlık altında 10 milyar doları aşan varlığa sahip dünyanın en büyük finansal danışmanlık şirketlerinden biridir. Green, “Bu olumlu, küresel, önüne geçilemez hareketin enerjisini nasıl kullanacağım hususunda bir takıntı halindeydim ve sanırım şimdi bunu çözdük,” diye alay etti. Önümüzdeki haftalarda ek ayrıntıların gelmesi bekleniyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu