Kripto Haberleri

Bitcoin, SHIB ve DOGE Çakıldı: Bu 3 Altcoin ise Fırlıyor!

Bitcoin, SHIB ve DOGE Çakıldı: Bu 3 Altcoin ise Fırlıyor!, kripto para takipçileri için Bitcoin, SHIB ve DOGE Çakıldı: Bu 3 Altcoin ise Fırlıyor! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Bitcoin, SHIB ve DOGE Çakıldı: Bu 3 Altcoin ise Fırlıyor! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Bitcoin, SHIB ve DOGE Çakıldı: Bu 3 Altcoin ise Fırlıyor!

Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Shiba Inu (SHIB) ve Dogecoin (DOGE) gibi kripto para birimleri son 24 saatte çok bir değişim yaşamadı. Bunun yanı sıra, piyasa değeri ile ilk 100’de bulunan 3 altcoin değer kazandı. Kriptosite.com olarak detayları aktarıyoruz…

3 altcoin, günün en fazla git gide artanleri oldu

Haftanın ilk gününe ve yılın ilk pazartesi gününe girerken en fazla değer kazanan altcoin Bora (BORA) oldu. BORA kendisini dijital içerik dağıtan ve katılımcılara teşvik sağlayan merkezi olmayan bir eğlence platformu olarak tanımlıyor. Proje, ERC20 tabanlı çift token sistemine sahip bir katman-2 platformudur.  BORA’nın en son duyurusu 16 Aralık’ta gerçekleşti, o zamandan bu yana ağda bir yenilik olmamış gibi görünmekte.

İkinci olarak, yearn.finance (YFI) yüzde 13.63 değer kazandı. Yearn.finance, merkezi olmayan finans (DeFi) yatırımcıları için, yield farming’den elde edilen karı maksimize etmelerini sağlamak maksadıyla otomasyonu kullanan bir toplayıcı hizmettir. Amacı, teknik olarak düşünmeyen yahut ciddi traderlardan daha az taahhütlü bir biçimde etkileşim kurmak isteyen yatırımcılar için sürekli olarak genişleyen DeFi alanını basitleştirmek. Yearn, bir önceki günlerde dolaşımdaki coin’lerin bir kısmını alarak arzı daralttı.

En son, Ankr (ANKR) yüzde 9.96 yükseldi. Ankr, kolay ve uygun maliyetli Blockchain node barındırma çözümleri sağlamak maksadıyla paylaşılan kaynakları kullanan bir çözüm olarak görülmektedir. Kasım 2017’de kuruldu ve piyasada olduğu süre boyunca, paylaşılan kaynakları tercih ederek konteyner tabanlı bulut hizmetleri için bir pazar oluşturdu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu