Kripto Haberleri

Bitcoin, SHIB ve DOGE Düşüyor: Bu 3 Altcoin ise Patladı!

Bitcoin, SHIB ve DOGE Düşüyor: Bu 3 Altcoin ise Patladı!, kripto para takipçileri için Bitcoin, SHIB ve DOGE Düşüyor: Bu 3 Altcoin ise Patladı! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Bitcoin, SHIB ve DOGE Düşüyor: Bu 3 Altcoin ise Patladı! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Bitcoin, SHIB ve DOGE Düşüyor: Bu 3 Altcoin ise Patladı!

Bitcoin (BTC), ileri gelen birden çok altcoin projesi ve Shiba Inu (SHIB) ile Dogecoin (DOGE) gibi popüler meme coin projeleri düşerken, çok fazla tanınırlığı olmayan ve sıralamada binin gerisinde bulunan üç altcoin yüzde 200’ün üzerinde artış kaydederek yatırımcılarını sevindirdi. Açıklamalar için Kriptosite.com okumaya devam ediniz.

Bugünün patlayan altcoin projeleri

Fantasy World Gold (FWG) %494,47 artışla ilk sırada yer alıyor. Bir GameFi projesi olan Fantasy World Gold, her bir diğerideğişik bir çevreye bağlı 2 ulusa ev sahipliği yapan Mancella gezegeninde geçiyor. Hikayeniz, sayısız dünyayı geçtikten sonra hafızasını kaybetmiş kayıp bir gezgin olarak başlıyor. Yalnız, büyük, kahramanca başarılarla tanrılığa git gide artan tanrılara ve ölümlülere ev sahipliği yapan gizemli Ponomia adasını keşfederek yolculuğunuza başlıyorsunuz. Bilinmeyen bir varlığın yardımıyla, 4 müthiş dengeli elementi kontrol etme kabiliyeti de kazanacaksınız: rüzgar, su, toprak ve ateş. CoinMarketCap sıralamasında 3316. sırada bulunan altcoin yazının yazıldığı sıralarda 0,01274 dolardan işlem görüyordu.

Altcoin

Ruff (RUFF) %462,78 artışla ikinci sırada yer alıyor. Ruff Chain, Nesnelerin İnterneti teknolojisini Blockchain ile birleştiriyor. Dağıtılmış bir işletim sistemi ve sanal dünya çapından gerçekliğe peer-to-peer ağ ve fikir birliği mekanizmasını bağlayan açık bir main-chain içeriyor. Geleneksel Blockchain, Tutarlılık ve Bölünme Toleransı yerine Erişilebilirlikten vazgeçerken, Ruff, Edge Computing ve Blockchain’in birleşimi yoluyla Erişilebilirliği etkinleştirdi, Erişilebilirliği kullanılabilir hale getirdi ve böylece esnek gerçek zamanlı gereksinimlerin gereksinimlerini karşıladı. CoinMarketCap sıralamasında 1174. sırada bulunan altcoin yazının yazıldığı sıralarda 0,0152 dolardan işlem görüyordu.

Altcoin

Primecoin (XPM) %277,42 artışla üçüncü sırada yer alıyor. Peercoin’in kurucusu ve anonim bilgisayar korsanı Sunny King aracılığıyla 7 Temmuz 2013’te başlatılan Primecoin, Proof of Work (PoW) sistemine sahip pratik kullanımı olan altcoin projelerinden biri.  Bitcoin gibi öncedenki kripto para birimleri, keyfi matematiksel problemleri çözen algoritmalar kullanılarak çıkarıldı ve sonuçları kripto para biriminin kendisinin madenciliği dışında hiçbir değeri yahut kullanımı yoktu. Lakin Primecoin’in algoritması, asal sayı zincirlerini (Cunningham ve bi-twin zincirleri) hesapladı ve sonuçlar bilim adamları, matematikçiler ve diğer herkesin kullanımına sunulmak üzere Blockchain’in halka açık defterinde yayınlandı. CoinMarketCap sıralamasında 1148. sırada bulunan altcoin yazının yazıldığı sıralarda 0,213 dolardan işlem görüyordu.

Altcoin

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu